تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

استاندار تهران از روند رو به رشد حضور مردم خبر داد

علیرضا فخاری، استاندار تهران در ستاد انتخابات استان از روند رو به رشد حضور مردم در شعب اخذ رای نسبت به دور قبل انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

کد خبر: ۱۶۸۱۵۶
۱۳:۰۱ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

استاندار تهران از روند رو به رشد حضور مردم خبر داد

دیدارنیوز: استاندار تهران گفت: برحسب مقررات کسانی که شناسنامه دارند و کارت ملی به همراه ندارند با ارائه شماره ملی و استعلام از ثبت احوال می‌توانند رای خود را در صندوق بیاندازند.

علیرضا فخاری در ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق مشاهدات و بررسی‌های صورت گرفته شاهد حضور مردم از ساعات اولیه صبح پای صندوق‌های رای هستیم.

فخاری از روند رو به رشد حضور مردم در شعب اخذ رای نسبت به دور قبل خبر داد و گفت: هم اکنون فرصتی فراهم شده که مردم بتوانند انتخاب نهایی را داشته باشند.

استاندار تهران در خصوص رای دادن با مدرک هویتی عنوان کرد: برحسب مقررات، کسانی که شناسنامه دارند و کارت ملی به همراه ندارند با ارائه شماره ملی پس از دریافت استعلام‌های لازمی که توسط عوامل حاضر در شعب از ثبت احوال گرفته می‌شود و تطبیق اطلاعات، می‌توانند رای خود را در صندوق بیاندازند.

فخاری عنوان کرد: همه عوامل اجرایی و نظارتی خاصه در سلسه مراتب وزارت کشور از آرای مردم صیانت می‌کنند تا انتخابات در «امنیت» و «سلامت» کامل برگزار شود.

وی افزود: با رقابت کاندیدا‌ها سطح مشارکت هم در حال افزایش می‌باشد که ان شاءالله شاهد پیروزی توام با عزت مردم در این آزمون بزرگ سیاسی باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی