تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
طحان نظیف مطرح کرد

انتخابات ۱۴۰۳؛ هیچ نهادی جز شورای نگهبان حق نظارت ندارد

هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان گفت: هیچ نهاد دیگری به جز شورای نگهبان حق نظارت بر انجام انتخابات را ندارد.

کد خبر: ۱۶۸۱۵۲
۱۱:۲۹ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

انتخابات ۱۴۰۳؛ هیچ نهادی جز شورای نگهبان حق نظارت ندارد

دیدارنیوز: سخنگوی شورای نگهبان گفت: گزارشات خاصی نیز درباره تخلف هنوز گذاشته نشده، اما مواردی مثل تاخیر در شروع اجرای انتخابات در شعبات به صورت محدود یا تبلیغات له یا علیه کاندیدا دریافت شده که فورا در دستور کار برای حل این موارد قرار گرفته است.

هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان با حضور در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات عنوان کرد: رای‌گیری در ساعت ۸ شروع شد و مشکلی از ساعات شروع اخذ رای نداشتیم. ناظران شورای نگهبان در تمامی شعب در کنار نمایندگان مجری انتخابات هستند و اگر ناظرین نباشند، انتخابات شروع نخواهد شد.

وی با بیان اینکه همه چیز در این انتخابات شفاف و دقیق است، گفت: ناظرین از میان همه مردم و اقشار اعم از زن و مرد و پیر و جوان حضور دارند.

سخنگوی شورای نگهبان یادآور شد: عزیزان ما در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در کارگروه‌های مختلف تقسیم شدند و کارگروه‌های استانی شش‌گانه از طریق سامانه مردم ناظر، بر فرآیند انتخابات نظارت می‌کنند. هیچ نهاد دیگری نیز به جز شورای نگهبان حق نظارت بر انجام انتخابات را ندارد.

طحان نظیف یادآور شد: مردم شایعات مربوط به تخلفاتی از افراد مختلف نزدیک به کاندیدا‌ها و اشخاص متفرقه را قبول نکنند و در صورت سامانه مردم ناظر خود شورای نگهبان گزارشات مشکلات فرآیند اجرا را به ما اطلاع دهند.

وی یادآور شد: شواهد میدانی همکاران ما نشان می‌دهد که نسبت به هفته گذشته حضور مردم بیشتر بوده است.

سخنگوی شورای نگهبان درباره گزارش‌های رسیده درباره تخلفات انتخاباتی گفت: البته گزارشی که به همراه مستندات نباشد، امکان پیگیری ندارد. گزارشات خاصی نیز درباره تخلف هنوز گذاشته نشده، اما مواردی مثل تاخیر در شروع اجرای انتخابات در شعبات به صورت محدود یا تبلیغات له یا علیه کاندیدا دریافت شده که فورا در دستور کار برای حل این موارد قرار گرفته است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی