تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
در حاشیه اجلاس شانگهای صورت گرفت

دیدار مخبر و پوتین در قزاقستان +ویدیو

محمد مخبر و ولادیمیر پوتین، سرپرست ریاست جمهوری ایران و رئیس‌جمهور روسیه در حاشیه اجلاس شانگهای در قزاقستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

کد خبر: ۱۶۸۱۱۵
۱۲:۵۹ - ۱۴ تير ۱۴۰۳

دیدار مخبر و پوتین در قزاقستان

دیدارنیوز: محمد مخبر و ولادیمیر پوتین در حاشیه اجلاس کشور‌های سازمان همکاری شانگ‌های با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ظهر امروز پنجشنبه در حاشیه اجلاس کشور‌های سازمان همکاری شانگ‌های در قزاقستان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

مخبر شب گذشته به منظور شرکت و سخنرانی در بیست و چهارمین اجلاس سران سازمان همکاری شانگ‌های وارد آستانه پایتخت قزاقستان شد.

مخبر علاوه بر شرکت و سخنرانی در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای، دیدار‌های دوجانبه‌ای با برخی سران کشور‌های عضو این سازمان خواهد داشت.

سال گذشته و در بیست و سومین اجلاس سران کشور‌های عضو سازمان همکاری شانگ‌های که به میزبانی هند و به شکل مجازی برگزار شد، جمهوری اسلامی ایران رسماً به عنوان یکی از اعضای اصلی این سازمان معرفی شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی