تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
کاری می‌کنم تا جوانان دیگر حسرت خارج را نخورند

پزشکیان: پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان و کارگران خواهم بود

مسعودد پزشکیان، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه گفت: ما کاری خواهیم کرد همه مردم در اداره کشور مشارکت داشته باشند نه اینکه گروه خاصی باشد، پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان، اهل حق، و کارگران خواهم بود.

کد خبر: ۱۶۸۰۵۱
۱۲:۳۳ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

پزشکیان:

دیدارنیوز: کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیگیر حق تک‌تک ملت ایران خواهم شد، ما کاری خواهیم کرد فقر، تبعیض و فساد از کشور رخت بر بندد؛ کاری می‌کنم تا جوانان دیگر حسرت خارج را نخورند.

مسعود پزشکیان در جمع حامیان خود در کرمانشاه با بیان اینکه شما مردم افتخار ایران هستید، ما برای نوکری و خدمتگزاری مردم ایران آمده‌ایم. قهرمانان این مملکت متعلق به همه ملت ایرانند، اظهار داشت: پیگیر حق تک‌تک ملت ایران خواهم شد، ما کاری خواهیم کرد فقر، تبعیض و فساد از کشور رخت بر بندد؛ کاری خواهیم کرد همه مردم در اداره کشور مشارکت داشته باشند نه اینکه گروه خاصی باشد، پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان، اهل حق، و کارگران خواهم بود.

وی با بیان اینکه تا پای جان بر وعده خود ایستاده‌ام، ما باید پاسخگوی ملت ایران باشیم پاسخگو هم خواهیم بود، ما می‌توانیم مملکت را طوری بسازیم، که دیگران حسرت کشور ما را بخورند. نمی‌گذاریم مملکت به دست کسانی بیفتد که کشور را به ناکجا آباد بکشند، تاکید کرد: از بهترین کارشناسان و متخصصان بدون توجه به قومیت و مذهب استفاده خواهم کرد هر فرد باید یک ستاد شوند و تلاش کنند همه را پای صندوق‌های رای بیاوریم.

پزشکیان: پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان و کارگران خواهم بود

پزشکیان با بیان اینکه در جامعه‌ای که عنوان اسلامی دارد، اما بسیاری از اقوام و اقلیت‌ها نادیده گرفته شده و ما باید آن‌ها را می‌دیدیم و می‌شنیدیم، عنوان کرد: روز گذشته در صدا و سیما بهانه‌ای به دست افرادی افتاده بود و اکنون اعلام می‌کنم سردار سلیمانی قهرمان ملی و جهانی است که همه به وجودش افتخار می‌کنیم تا افرادی که می‌خواهند از شخصیت‌ها، شهدا و بزرگان بهانه‌ای برای تخریب دیگران ببینند خواب اینچنین تخریب را ببینند و بدانند قهرمانان این مملکت متعلق به تمام مردم ایران نه فقط یک گروه و جناح هستند.

پزشکیان: پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان و کارگران خواهم بود

کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: شما افتخار ما هستید و مردمانی هستید که حکومت به وجود شما می‌تواند پایدار بماند و اگر شما نباشید ما نیز معنا نداریم و من به عنوان یکی از بندگان خدا وقتی شور و شوق شما را می‌بینم بار سنگین مسئولیت را با کمال وجود احساس می‌کنم.

پزشکیان افزود: قسم می‌خورم به شما دروغ نخواهم گفت و پیگیر حق تک تک شما خواهم بود و کاری می‌کنم تا جایی که امکان داشته باشد نگاهم به کسانی باشد که دیدگان قدرتمندان آن‌ها را نمی‌دیدند و صدایشان را نمی‌شنیدند؛ ما کاری می‌کنیم فقر، تبعیض، جنگ، دروغ و فساد از این مملکت رخت بربندد و حق مردم به خودشان بازگردد.

پزشکیان: پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان و کارگران خواهم بود

نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه ما کاری خواهیم کرد که همه مردم در اداره مملکت مداخله کنند و مختص یک عده و گروه خاص نباشد؛ نشسته‌اند و تصور می‌کنند با چهار نفر و ۱۰ تا ۱۵ درصد جمعیت می‌توانند برای کل مملکت تصمیم بگیرند و حکومت کنند، گفت: اگر به قدرت برسیم که با قدرت شما به قدرت خواهیم رسید پیگیر مشکلات کارمندان، کشاورزان، کولبران، بازنشستگان، معلمان، دختران، جوانان، مهندسان، اهل حق و همه کسانی که در مملکت ایده و اندیشه‌ای دارند، خواهیم بود و نخواهیم گذاشت حقشان ظالمانه نادیده گرفته شود.

وی افزود: تا پای جان روی وعده خود ایستاده‌ام و بار‌ها گفتم وقتی امام علی به حکومت رسید فرمودند گردنم را در مقابل حرفم گرو می‌گذارم؛ تاکنون به گفته خود عمل نکرده‌ایم و ما در مقابل گفته‌های خود در پیشگاه شما، شهدا و خدا باید پاسخگو باشیم و قول می‌دهم پاسخگو خواهم بود.

نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بیان کرد: کاری خواهیم کرد ایران ما به جایی برسد که جوانان، دختران، پسران و بازنشستگان حسرت آن طرف خاک را نخورند؛ ما قدرت داریم که مملکت را طوری بسازیم که دیگران به ما نگاه کنند نه ما حسرت بیگانگان را بخوریم. با شما می‌توانیم و امید دارم همچنان در صحنه بمانید و اجازه ندهید افرادی که محدود فکر می‌کنند سرنوشت مردم را به ناکجا آبادی بکشانند که تصور می‌کنند می‌توانند.

پزشکیان: پیگیر مشکل کولبران، بازنشستگان، کارمندان و کارگران خواهم بود

وی افزود: من پیگیر کار‌ها و مشکلات شما خواهم بود از جوانان و متخصصان و بهترین کارشناسان مستقل از قول و قبیله و گروه و از تمام ایرانیان برای رفع مشکلات استفاده خواهم کرد.

نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: هر کدام از شما می‌تواند یک ستاد شود، ستادی که می‌تواند کار کند؛ روز جمعه همه تلاش کنید مردم را پای صندوق بیاورید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی