تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
اظهارات تکراری دولت سایه علیه دولت سابق ادامه دارد

ادعای جلیلی درباره عملکرد دولت روحانی در کرمانشاه

سعید جلیلی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه گفت: متاسفانه در این استان طی ۸ سال دولت روحانی کار خاصی برای توسعه و رفع محرومیت زدایی صورت نگرفته که نتیجه آن شده بیکاری بالا.

کد خبر: ۱۶۸۰۴۴
۱۱:۳۵ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

جلیلی

دیدارنیوز: کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه آقایان برای بازگشت کشور به عقب دوباره بازگشته‌اند، گفت: ۸ سال دولت روحانی کار خاصی برای کرمانشاه نکرد.

سعید جلیلی در جمع مردم کرمانشاه در سالن امام خمینی این شهر با اشاره به برخی محرومیت‌های استان کرمانشاه اظهار داشت‌: متاسفانه در این استان طی ۸ سال دولت روحانی کار خاصی برای توسعه و رفع محرومیت زدایی صورت نگرفته که نتیجه آن شده بیکاری بالا.

وی با بیان اینکه این آقایان دوباره با همان رویکرد برای بازگشت کشور به عقب بازگشته‌اند، افزود: نگاه من به توسعه کشور نگاه به ظرفیت‌هاست؛ در اکثر روستا‌ها و مناطق استان کرمانشاه سفر کرده ام و یک دریا ظرفیت در کرمانشاه دیده‌ا‌م؛ این استان سال‌ها میزبان زئران امام حسین است؛ مشکلات این استان قابل قبول نیست.

جلیلی با بیان اینکه مردم ایران هیچگاه دلاورمردی‌های مردم کرمانشاه را فراموش نخواهند کرد، تصریح کرد: جوانان این استان حماسه‌ها آفریده اند و آیا این جوانان امروز در عرصه‌های مختلف آیا نمی‌توانند حماسه ساز شوند؛ باید در انتخابمان نگاه درست داشته باشیم و به قله‌ها نگاه کنیم. هنر انقلاب این است که به ظرفیت‌ها توجه کنیم و همه مردم باید پای کار بیایند.

وی یک جهان فرصت را شعار ندانست و گفت: همین کرمانشاه یک دنیا فرصت دارد و یک کرمانشاه جهش در این استان فراهم است. ما امروز در آستانه یک تصمیم مهم و سرنوشت‌ساز هستیم و انتخابی بزرگ در پیش رو داریم. کرمانشاه عزیز ما با همه توانمندی‌ها و فرصت‌هایی که دارد. در سال‌های ۹۲ تا ۹۶ همین استان عزیز و همین منطقه‌ای که در سرشار از فرصت‌های بزرگ است گزینه اول بیکاری را داشت. کرمانشاه بالاترین نرخ بیکاری در کشور را داشت استانی که این همه فرصت و ظرفیت دارد نباید اینگونه باشد.

جلیلی با بیان اینکه هر روستا باید به یک سلول جهش تبدیل شود، اضافه کرد: اگر صحبت از جهش میکنیم؛ برنامه می‌خواهد؛ امروز این ظرفیت و برنامه و برنامه در ایران فراهم است؛ بیش از ۴۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار داریم که هر روستا می‌تواند یک سلول جهش باشد یعنی هر خانه روستایی یک کارگاه تولید صنایع دستی و اشتغال باشد. پیگیری معیشت و رفاه مردم وظیفه دولت است، اما بیش از آن باید هر خانواده توانمند و قوی باشد که به بهترین شکل ایفای نقش کند.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با برشمردن برخی فساد‌های موجود در سیتم بانکی و اداری کشور تصریح کرد: این فساد نمی‌گذارد جوانان ما امیدوار باشند؛ با قدرت با این فساد برخورد خواهیم کرد، باید با قدرت به سمتی برویم که جوان ما دیگر بیکار نباشد.

وی با بیان اینکه بزرگترین انتخاب ملت ایران، انقلاب اسلامی بود، ادامه داد: امروز دشمنان اعتراف می‌کنند که هیچگاه ایران چنین اقتداری نداشته و این اقتدار باید امتداد پیدا کند.

جلیلی با بیان اینکه جوانان باید پرچم اقتدار را به دست گرفته و پرچم توسعه کشور را در قله‌ها نصب کنند، ادامه داد: امروز در بسیاری از عرصه‌های در رتبه‌های برتر قرار داریم و با همت جوانان عزیزمان ان‌شالله در رتبه نخست قرار خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه آینده باشکوهی در انتظار ایرانی‌هاست، گفت: دشمن از همین موضوع آگاه است و تلاش دارد تا مانع این موضوع شود و با انواع توطئه‌ها در تلاشند تا مانع این حرکت شوند.

جلیلی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان برای همگان درس آموز هستند، گفت: امروز باید کار‌های بزرگ را دنبال کنیم و در یک بزنگاه تاریخی قرار داریم و یک ایران جهش را با همراهی همه ایرانی‌های عزیز دنبال خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی