تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات استان تهران اعلام کرد

هواداران نامزدها از تهمت و تخریب بپرهیزند

عباس جوهری، رئیس ستاد انتخابات استان تهران از هواداران نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری خواست که از تهمت و تخریب بپرهیزند و گفت تجمعات غیرقانونی ممنوع است.

کد خبر: ۱۶۸۰۱۲
۱۸:۲۲ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

جوهری

دیدارنیوز: رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه هواداران نامزد‌های انتخاباتی ضمن تمکین به قانون از تهمت و تخریب رقیب بپرهیزند، گفت: نامزد‌ها و هواداران آن‌ها در صورت نیاز به تجمع، حتما باید مجوز لازم را از فرمانداری‌ها دریافت کنند.

سیدعباس جوهری پیش از ظهر سه شنبه در محل ستاد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران ضمن تقدیر از مردم برای مشارکت در امر انتخابات هشتم تیرماه اظهار کرد: خوشبختانه مردم استان تهران در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نسبت به دوره قبل مشارکت بهتری داشتند.

جوهری با اشاره به کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم گفت: عوامل ستاد انتخابات استان تهران در این بازه زمانی کوتاه به صورت شبانه روز و با تمام توان در تلاش هستند که تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات را مهیا کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه فراهم آوری مقدمات انتخابات طولانی است و معمولا ظرف چند ماه این بستر‌ها فراهم می‌شود، افزود:، اما برای برگزای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری و در این بازه زمانی کوتاه، اقدامات صورت گرفته و آمادگی لازم برای برگزاری این آزمون سیاسی فراهم شده است.

وی ضمن تقدیر از ستاد‌ها و هواداران نامزد‌های انتخاباتی در دور اول انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: خوشبختانه در دور اول انتخابات شاهد تمکین به قانون از سوی این بزرگواران بودیم و مشکلی نداشتیم و اجتماعات خوبی در سطح استان تهران برگزار شد.

معاون استاندار تهران عنوان کرد: در دور دوم برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری نیز از اعضای ستاد و هواداران نامزد‌ها می‌خواهیم ضمن تمکین به قانون از تهمت و تخریب نامزد مقابل خودداری کنند.

جوهری بر عدم برگزاری تجمعات غیرقانونی توسط هواداران نامزد‌های انتخاباتی تاکید و عنوان کرد: عزیزان در صورت نیاز به تجمع، حتما باید مجوز لازم را از فرمانداری‌ها دریافت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران زمان پایان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۱۴ تیرماه اعلام کرد و افزود: ان شاءالله روز جمعه ۱۵ تیرماه برگزاری انتخابات را خواهیم داشت.

وی بیان کرد: خادمین مردم در ستاد انتخابات استان تهران تمام توانشان را بکار می‌گیرند تا از رای مردم صیانت شود و انتخاباتی در تراز انقلاب اسلامی با امنیت کامل و مشارکت حداکثری مردم در استان تهران و سراسر کشور را شاهد باشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی