تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری/ گفتگو‌های ویژه خبری دیدارنیوز (۱۵)

الهام فخاری: جای خالی توجه به سلامت روانی جامعه در مناظره‌های انتخاباتی

کشیده شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم سبب شد که سلسله گفت و گوهای کوتاه خود با کارشناسان و صاحب نظران را ادامه داد. پانزدهمین برنامه با حضور الهام فخاری، روانشناس انجام شد.

کد خبر: ۱۶۸۰۱۰
۱۹:۲۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

الهام فخاری:جالی خالی توجه به سلامت روانی جامعه در مناظره های انتخاباتی

 

دیدارنیوز_ گروه سیاسی: چند روز مانده به دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیدارنیوز تصمیم گرفت سلسه گفت و گوهای کوتاه خود با صاحب نظران و کارشناسان را ادامه دهد، در پانزدهمین برنامه، میزبان الهام فخاری، روانشناس بودیم. 

ویدیوی این گفت و گو را می توانید اینجا و آپارات ببینید.

 

او به این موضوع اشاره می کند که چون انتخابات خیلی سریع و غیرمنتظره اتفاق افتاد مشخص بود که موضوعات مهمتری در مناظره ها مورد بررسی قرار می گیرد، از این رو جای خالی بهداشت روانی جامعه در همه مناظره ها خالی بود. سلامت جسم و روح با هم در ارتباط است و نمی توان نسبت به آن بی توجه بود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی