تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
خطر گسترش جنگ در خاورمیانه

هشدار خرازی به اسرائیل: از حزب‌‌الله حمایت می‌کنیم

در شرایطی که جنگ ویرانگر غزه با جنایت‌های ارتش اسرائیل همچنان ادامه دارد، تنش و درگیری میان حزب الله لبنان و تل‌آویو بالا گرفته و در این میان، برخی مسوولان ایرانی از جمله کمال خرازی به اسرائیل نسبت به حمله به لبنان هشدار داده‌اند.

کد خبر: ۱۶۷۹۹۵
۱۴:۱۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

خرازی: از حزب‌‌الله حمایت می‌کنیم

دیدارنیوز: رییس شورای راهبردی روابط خارجی اعلام کرد که اگر صهیونیست‌ها یک جنگ همه‌جانبه نسبت به لبنان انجام دهند، منطقه با یک خطر بزرگ روبه‌رو می‌شود و ایران با تمام توان و ابزار‌های خود از حزب‌الله حمایت خواهد کرد.

سید کمال خرازی، رییس شورای راهبردی روابط خارجی در مصاحبه با فایننشال تایمز اعلام کرد: اگر صهیونیست‌ها یک جنگ همه‌جانبه نسبت به لبنان انجام دهند، منطقه با یک خطر بزرگ روبه‌رو می‌شود و ایران با تمام توان و ابزار‌های خود از حزب‌الله حمایت خواهد کرد.

خرازی در این مصاحبه با تأکید بر اینکه وقوع جنگ در منطقه به‌نفع هیچ‌کس نیست، گفت: آمریکا باید برای جلوگیری از وقوع این اتفاق به صهیونیست‌ها فشار بیاورد.

رییس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه تأکید کرد: در صورت گسترش جنگ در منطقه و درگیری صهیونیست‌ها با حزب‌الله همه محور مقاومت از حزب‌الله حمایت خواهند کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی