تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
مخبر، سرپرست ریاست جمهوری اعلام کرد

روابط ایران و مجارستان باید با تکیه بر گسترش تعاملات اقتصادی پشتیبانی شود

محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری گفت: روابط سیاسی ایران و مجارستان باید با تکیه بر گسترش تعاملات اقتصادی پشتیبانی شود.

کد خبر: ۱۶۷۹۹۲
۱۳:۵۷ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

روابط سیاسی ایران و مجارستان باید با تکیه بر گسترش تعاملات اقتصادی پشتیبانی شود

دیدارنیوز: سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در توسعه روابط با مجارستان مانع و محدودیتی نمی‌بیند، تصریح کرد: روابط سیاسی فی‌مابین باید با تکیه بر گسترش تعاملات و تبادلات تجاری و اقتصادی پشتیبانی شود که نیازمند تلاش و پیگیری مجدانه مسئولان مربوط در دوکشور است.

محمد مخبر در مراسم دریافت استوارنامه «گیو لاپتو» سفیر مجارستان، توسعه تبادلات تجاری و اقتصادی با تکیه بر ظرفیت‌های موجود را از جمله اولویت‌های مهم برای هر دو کشور عنوان کرد.

سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در توسعه روابط با مجارستان مانع و محدودیتی نمی‌بیند، تصریح کرد: روابط سیاسی فی‌مابین باید با تکیه بر گسترش تعاملات و تبادلات تجاری و اقتصادی پشتیبانی شود که نیازمند تلاش و پیگیری مجدانه مسئولان مربوط در دوکشور است.

«گیو لاپتو» سفیر مجارستان نیز در این مراسم ضمن تسلیت و ابراز همدردی با دولت و ملت ایران در پی شهادت آیت‌الله رئیسی، روابط دو کشور را دیرینه، تاریخی و به دور از هرگونه مشکل توصیف کرد و افزود: مجارستان سال آینده یکصدمین سال روابط دیپلماتیک با ایران را جشن خواهد گرفت که این مناسبت بهانه بسیار خوبی برای تبادل هیئت‌های تجاری در جهت توسعه روابط اقتصادی خواهد بود.

سفیر مجارستان در ادامه با اشاره به همکاری‌های خوب دو کشور در بخش علمی و آموزشی، تعمیق پیوند‌های فرهنگی میان دو ملت را برای کشورش حائز اهمیت دانست و اطمینان داد در دوره مسئولیت خود در جهت زمینه‌سازی برای توسعه و ارتقای روابط میان دو کشور تلاش خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی