تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
ماجرای استفاده از سیستم قضایی آمریکا

ترامپ: بایدن بهای سنگینی خواهد پرداخت

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا، گفت که «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا بهای سنگینی را برای استفاده از سیستم قضایی به عنوان سلاح پرداخت خواهد کرد.

کد خبر: ۱۶۷۹۸۵
۱۲:۵۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

ترامپ: بایدن بهای سنگینی خواهد پرداخت

دیدارنیوز: رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا گفت که جو بایدن بهای سنگینی را برای استفاده از سیستم قضایی به عنوان سلاح پرداخت خواهد کرد.

به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا، همزمان با تسلیم شدن «استیو بنن»، مشاور سابقش به زندان، گفت که «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا بهای سنگینی را برای استفاده از سیستم قضایی به عنوان سلاح پرداخت خواهد کرد.

ترامپ گفت که محکومیت بنن به زندان تلاشی از سوی مخالفانش برای ساکت کردن او بود، با توجه به اینکه آنچه آن‌ها در این کشور انجام داده‌اند غیرقابل تصور است و فکر می‌کنم بایدن بهای سنگینی برای استفاده از سیستم قضایی به عنوان سلاح بپردازد.

بنن در اکتبر ۲۰۲۲ پس از محکومیت به سرپیچی از احضاریه کمیته منتخب مجلس در مورد حمله ۶ ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده، به چهار ماه زندان محکوم شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی