تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
شهردار تهران کجاست؟

مرخصی دوباره زاکانی!

علیرضا زاکانی، شهردار تهران و نامزد پوششی انتخابات ریاست جمهوری پس از کناره‌گیری از انتخابات، همچنان در مرخصی است اما اظهارات او درباره دولت روحانی همچنان تیتر رسانه‌هاست.

کد خبر: ۱۶۷۹۷۴
۱۰:۴۸ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

مرخصی دوباره زاکانی!

دیدارنیوز: رئیس شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران برای حضور در سفر‌های استانی مجددا مرخصی گرفته و در حال حاضر شهرداری تهران با سرپرست اداره می‌شود!

مهدی چمران پیش از آغاز دویست‌وچهل‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح دستور جلسه امروز شورا گفت: امروز در ارتباط با بلیت‌ها و نرخ بلیت‌ها و اصلاحاتی در این حوزه، دو لایحه داریم که پس از بررسی آن به سراغ بررسی پرونده باغات خواهیم رفت.

وی اضافه کرد: اصلاح نرخ بلیت‌ها امروز توسط اعضای شورا بررسی خواهد شد و همچنین نظام یکپارچه و عملیاتی شدن آن توسط اعضای شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حضور شهردار تهران در سفر‌های استانی برای تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: شهردار تهران مجددا مرخصی گرفت و در حال حاضر شهرداری تهران سرپرست دارد!

وی درباره وجود پیوست‌های فرهنگی و ترافیکی برای پروژه‌هایی که در تهران اجرایی می‌شود نیز تصریح کرد: کمتر پروژه‌ای به شورا ارسال می‌شود که این پیوست‌ها را نداشته باشد قطعا و یقینا پیوست‌های فرهنگی و ترافیکی برای این پروژه‌ها وجود دارد و کمیسیون ماده پنج بدون وجود این پیوست‌ها پروژه‌ها را بررسی نمی‌کند. به ویژه برای احداث فروشگاهی در نزدیکی بزرگراه که حتما باید این پیوست‌ها را داشته باشد.

چمران همچنین درباره احداث پارکینگ در شهر تهران اظهار کرد: پروژه‌های احداث پارکینگ در کمیسیون ماده پنج و در مجموعه شهرداری تهران دنبال می‌شود؛ اما مناطق باید برای احداث پارکینگ‌ها زمین معرفی کند تا از سوی بخش خصوصی و یا خود شهرداری تهران احداث آن‌ها دنبال شود. در حال حاضر برای مثال در منطقه ۱۰ یک یا دو نقطه را برای پارکینگ انتخاب کرده‌اند که ساخت پارکینگ در آن‌ها انجام شود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی در خصوص موضوعات بیمارستان شهدای تجریش نیز گفت: به رغم اخطار‌های داده شده در خصوص احداث پارکینگ این بیمارستان هنوز اقدامی صورت نگرفته؛ لذا شهرداری تهران کار را نگه داشته است. علاوه بر موضوع پارکینگ دیوار ضلع شمالی نیز برای تعریض خیابان مجاور باید عقب‌نشینی کند که هنوز این کار انجام نشده و تا زمانی که این اقدامات صورت نگیرد اقدامات شهرداری در اختیار آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی