تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

حمایت ۸۶ مدیر سابق صدا و سیما از پزشکیان

در آستانه دور دوم انتخابات در روز جمعه ۱۵ تیرماه، بیش از ۸۰ نفر از مدیران سابق صدا و سیما از ریاست جمهوری مسعود پزشکیان اعلام حمایت کردند.

کد خبر: ۱۶۷۹۵۲
۲۰:۴۵ - ۱۱ تير ۱۴۰۳

حمایت بیش از ۸۰ مدیر سابق صدا و سیما از پزشکیان

دیدارنیوز: در بیانیه حمایت ۸۶ مدیر سابق صداوسیما از ریاست جمهوری پزشکیان آمده است: اکنون که بین دو دیدگاه تداوم وضع موجود، و ایجاد تغییر، تشکیل دولت فراگیر ملی، تغییر روش‌ها و بهبود زندگی، بازگشت قانون و مبارزه با فقر و تبعیض امکان انتخاب فراهم شده است، در انتخابات شرکت کنید و به فردی که خواهان تغییر است رای بدهید.

متن بیانیه مدیران اسبق سازمان صداوسیما در حمایت از پزشکیان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات ریاست جمهوری، پس از شکست یک دست سازی ارکان حاکمیت به دلیل اثبات ناکارآمدی آن در اداره امور کشور و نیز سرعت بخشیدن به روند کاهش سرمایه اجتماعی حاکمیت، فرصت مغتنمی را برای نیرو‌های اصلاح طلب و تحول‌خواه ایجاد کرده است تا گام در راه گذارند و ایران عزیز را از سراشیبی موجود نجات دهند.

بدیهی است وضعیت اقتصادی نامناسب بخش اعظم جامعه و تنگنا‌های فرهنگی و اجتماعی که نتیجه آن افزایش خطرناک شکاف بین حاکمیت و مردم شده است، ایجاب می‌کند به تداوم سیاست‌های اشتباه و مدیریت‌های ناکارآمد در قوه مجریه پایان داده شود.

اگرچه تغییر و تحول همه جانبه و فراگیر در این سرزمین، با انتخابات ریاست‌جمهوری محقق نمی‌شود، اما گامی به پیش در جهت کاهش مشکلات روزمره توده مردم، تقویت باور به کرامت انسان در عرصه اجتماعی و زمینه سازی تغییرات تازه‌ای در شیوه‌های حکمرانی خواهد بود.

اینک عرصه انتخابات کاملا شفاف است. در میزگرد‌ها و مناظرات، پیشینه و دیدگاه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هر دو نامزد که در صورت انتخاب، مسیر قوه مجریه را تعیین خواهد کرد، روشن شده است؛ دو دیدگاهی که یکی اصرار بر تداوم سیاست‌ها و شیوه‌های گذشته دارد و دیگری تشکیل دولت فراگیر ملی، تغییر روشها، بهبود زیست ایرانیان، بازگشت به قانون، مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و صیانت از حقوق آحاد ملت را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.

با امعان نظر به آنچه گفته شد ما جمعی از مدیران اسبق سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، معتقدیم که آقای پزشکیان این توانایی و صلاحیت را دارد که با تشکیل دولتی عدالتخواه، فرهنگی، توسعه گرا، مهرگستر و بهره‌مند از کارشناسان دلسوز، شرایط موجود را *تا حدودی دگرگون سازد و* به سمت و سوی شرایط مطلوب حرکت دهد.

بر این اساس در دور دوم انتخابات هم به پزشکیان رای خواهیم داد و نیز یکایک کنش گرانی را که دغدغه سربلندی ایران و ایرانیان را دارند دعوت می‌کنیم با حضور روشنگرانه در عرصه انتخابات و رأی به ایشان نقش تاریخی خود را در این بزنگاه سرنوشت ساز ایفا کنند.

#برای_ایران؛ تردید جایز نیست

محمد هاشمی رفسنجانی

مهدی فیروزان

مهدی فریدزاده

مهدی تابشیان

مهدی ارگانی

مهدی احمدی علی ابادی

مصطفی ملکوتی

مصطفی ایزدی

محمود کریمی علویجه

محمدعلی مقیمی

محمد‌حسن فرزان

مهدی فرجی

نادر ریاحی

مهدی معماریان

محمد هادی طوفانی نژاد

محمد مهدی پورمحمدی

محمد علی مهتدی

محمد علی ایزدی

محمد علی ابطحی

محمد صلواتی فرد

محمد صادق پهلوانزاده

محمد رضا محمدی

محمد دوایی

محمد امجدی

محسن کمالی

مجید آزادیان

مجتبی نقوی

مجتبی مشیری

مجتبی آجودانیان

کمال تبریزی

کامران صدریه

فرامرز بصیرت

غلامعلی فتح آبادی

غلامرضا علمشاهی

غلامحسین گلنام

غلامحسین کریمی دونا

علیرضا محسنی

علیرضا قسیمی

علیرضا صفر علیزاده

علیرضا رضاداد

علیرضا چیمه

علی نواداد

علی فروزفر

علی رضا امینی

علی اکبر کشاورز مطلق شیرازی

علی اکبر فرازی

عبدالله اسفندیاری

عبدالکریم دلداده

عبدالرسول وصال

عبدالحمید ارجمند

عبدالحسین رجایی

عباس قارونی

سید مهدی آیت

سید مظفر شجاعی

سید مرتضی نعمت زاده

سید مجتبی صفدری

سید رضا حسینی

سیاوش صادقی تبار

سعید فانیان

سعید اعتمادی

رضا معظمی

رضا حکیم الهی

رحیم تیموریا

داوود چوپانی

حمید وثوقی

حمید خزایی

حسین حاجی پور

حسین پاکدل

حسن نجفی سولاری

حسن رشیدی

حامد خزایی

جواد گیوه چین

بیژن طاهری

بیژن خدیوی

بهروز مفید

اکبر شایسته فرد

اسدالله اعلائی

احمد عزیزی

احمد ارژمند

احمد احمدی طالش

ابوالقاسم قاسم زاده

ابوالفضل آقابابا

محسن شرفی

مجتبی حسینی

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی