تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

عامل سرقت از ۳۵ خودرو در تهران بازداشت شد

سرهنگ محمد افشار، سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت درباره بازداشت عامل سرقت از ۳۵ خودرو در غرب تهران گفت: ماموران پلیس درحین گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی، در خیابان آبشار به یک دستگاه وانت پیکان که راننده آن مشغول زاغ زنی خودرو‌های پارک شده بود مشکوک شدند و وی را زیر نظر گرفتند که راننده به محض رویت ماموران بلافاصله از محل متواری شد.

کد خبر: ۱۶۷۹۴۲
۱۸:۴۹ - ۱۱ تير ۱۴۰۳

عامل سرقت از ۳۵ خودرو در تهران بازداشت شد

دیدارنیوز: سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق سابقه دار لوازم و محتویات خودرو خبر داد.

سرهنگ محمد افشار در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، گشت‌زنی‌های عوامل کلانتری ۱۴۰ باغ فیض برای شناسایی و دستگیری سارقان و برقراری امنیت محلات آغاز شد. ماموران پلیس درحین گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی، در خیابان آبشار به یک دستگاه وانت پیکان که راننده آن مشغول زاغ زنی خودرو‌های پارک شده بود مشکوک شدند و وی را زیر نظر گرفتند که راننده به محض رویت ماموران بلافاصله از محل متواری شد.

وی ادامه داد: پس از دقایقی تعقیب و گریز و عدم توجه متهم به دستور پلیس، ماموران با استفاده از طرح مهار موفق شدند متهم را متوقف و دستگیر کنند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت افزود: در بازرسی اولیه از خودروی سارق تعداد دو رینگ و لاستیک کشف شد و پس از انتقال متهم به کلانتری، این فرد تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود و ۳۵ فقره سرقت محتویات خودرو و اماکن خصوصی اعتراف کرد و گفت که اموال مسروقه را در مخفیگاه خود نگهداری می‌کند که در تحقیقات و بررسی‌های پلیسی محل مخفیگاه متهم نیز مورد شناسایی قرار گرفت.

افشار گفت: پس از اخذ دستور قضایی، عوامل پلیس به مخفیگاه متهم مراجعه کرده و در آن تعداد ۱۵ عدد رینگ، هفت حلقه لاستیک و تعدادی باطری و ضبط خودرو را کشف کرده و برای شناسایی مالباختگان و شکات به کلانتری انتقال دادند. برای متهم نیز که جزو سارقان سابقه‌دار بود، پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم و کشف جرائم احتمالی به همراه پرونده تحویل دادسرا شد.

وی به شهروندان توصیه کرد که برای ارتقاء ایمنی خودروی خود از لوازم ایمنی و ضد سرقت و دزدگیر‌های تصویری استفاده کنند و از پارک کردن خودروی خود در مکان‌های خلوت، تاریک و کم تردد خودداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی