تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
پیش بینی قیمت طلا و سکه

بازار طلا درجا زد

امروز دوشنبه، نوسانات بازار طلا محدود بود و بیشترین افت سهم سکه بهار شد. درجا زدن قیمت دلار، بازار طلا را نیز از رمق انداخت.

کد خبر: ۱۶۷۹۴۱
۱۸:۴۴ - ۱۱ تير ۱۴۰۳

بازار طلا درجا زد

دیدارنیوز: قیمت طلا و سکه روز دوشنبه در روند کاهشی قرار گرفت و با افت ۲۰۰ تومانی قیمت دلار همراه شد. 

قیمت طلا و سکه در سومین روز هفته با ضربان‌های کاهشی محدود و در منطقه قیمتی مشخصی معامله شد. در دو روز ابتدایی هفته بازار‌های جهانی در تعطیلی قرار داشتند و امروز نیز اونس جهانی طلا افزایش محدود کمتر از یک دلاری داشت و بازیگر فعالی در تعیین قیمت بازار فلز زرد نبود.

پیش بینی قیمت طلا و سکه

معامله‌گران بازار طلا فریز قیمت دلار در کانال ابتدایی کریدور ششم و انتظار برای مشخص شدن نتیجه انتخابات را دلیل درجا زدن قیمت طلا و سکه در منطقه‌ای مشخص عنوان می‌کنند.

افزایش قیمت دلار طی دو روز گذشته قیمت طلا را نیز افزایش داشت و سکه بهار کانال ۳۹ میلیونی را فتح کرد، اما روز دوشنبه این قطعه بار دیگر به کانال پایین‌تر سقوط کرد. تحلیلگران فنی قیمت‌های فعلی در بازار طلا را در منطقه تعادلی می‌دانند و ورود‌های پلکانی را توصیه می‌کنند.

بازار طلا درجا زد

گفتنی است اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۳۲ دلاری ایستاده و اونس جهانی نقره با رشد ۲۲ سنتی روی رقم ۲۹ دلار و ۳۹ سنتی معامله می‌شود. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی افزایش ۸۰ تومانی داشت و با قیمت ۵۸ هزار و ۳۹۰ تومانی معامله شد.

سکه بهار به کانال ۳۸ میلیونی برگشت

سکه امامی دوشنبه ۱۱ تیر با رشد ۱۰۰ هزار تومانی روی رقم ۴۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومانی معامله شد. سکه بهار با کاهش ۱۱۰ هزار تومانی به کانال ۴۸ میلیونی برگشت و روی رقم ۳۸ میلیون و ۸۹۰ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم سکه بدون تغییر و با رقم ۲۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومانی معامله شد. ربع سکه ۵۰ هزار تومان ارزان شد و با قیمت ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی معامله شد. سکه گرمی بدون تغییر قیمت و با رقم هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی عرضه شد.

حباب سکه برخلاف قیمت رشد کرد

قیمت طلا در سومین روز هفته کاهش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۷۵ هزار تومانی با رقم ۱۵ میلیون و ۲۹۶ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۶ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۵۳۱ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۸۴ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه روز دوشنبه در بیشتر قطعات برخلاف کاهش قیمت، رشد کرد. حباب سکه امامی ۱۴ هزار تومان، سکه بهار ۳۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۶۳ هزار تومان و سکه گرمی ۱۴ هزار تومان رشد کرد. حباب ربع سکه ۱۹ هزار تومان کاهش داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی