تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
مدیرکل هواشناسی استان اعلام کرد

تداوم افزایش دما در خوزستان

با اعلام مدیرکل هواشناسی خوزستان، وقوع دما‌های ۴۹ درجه و بالاتر در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه به ویژه در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان دور از انتظار نیست.

کد خبر: ۱۶۷۹۰۳
۲۰:۰۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

تداوم افزایش دما در خوزستان

دیدارنیوز: مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی تداوم افزایش دما در استان خبر داد.

محمد سبزه‌زاری در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان دهنده روند افزایش دما تا روز سه‌شنبه است به گونه‌ای که وقوع دما‌های ۴۹ درجه و بالاتر در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه به ویژه در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان دور از انتظار نیست.

وی افزود: از روز دوشنبه تا روز پنجشنبه در ساعات بعد از ظهر وزش باد‌ها در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی متوسط همراه با تندباد‌های لحظه‌ای و برخاستن گرد و خاک موقتی به ویژه در روز‌های دوشنبه و چهارشنبه پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته اهواز با ۴۷.۴ و ایذه با ۲۰ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان گزارش شده‌اند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۴۷.۴ و ۲۸.۵ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی