تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
حضور نامزد انتخابات در جمع نمایندگان فعلی و ادوار مجلس

جلیلی: برخی در حال هراساندن دیگران هستند

سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جلسه با نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی در مجموعه سرچشمه گفت: اینکه برخی در حال هراساندن دیگران هستند، به دلیل فرار به جلو است و شما خودتان را نگران نکنید.

کد خبر: ۱۶۷۹۰۱
۱۹:۳۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

حضور جلیلی در جمع نمایندگان فعلی و ادوار مجلس

دیدارنیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر انتخاب ملت و تقدیر الهی با من بود، از صبح شنبه باید کار را با قدرت شروع کنیم.

سعید جلیلی در جلسه با نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی در مجموعه سرچشمه اظهار کرد: ما در نقطه حساس و بزنگاه تاریخی هستیم و برای ما جای تعارف و درنگ وجود ندارد. ما مسئولیت سنگینی داریم. اگر امروز دور هم جمع شده ایم برای آن است که در موقعیتی قرار گرفته ایم که در طول تاریخ مان بی نظیر بوده است. پس بدون درنگ باید از فرصت‌ها استفاده حداکثری کرد.

وی ادامه داد: رشد منفی و صفر و متوسط هفت دهم درصد در آن هشت سال قبل از دولت سیزدهم داشته ایم، آن هم در کشوری که یک جهان فرصت داشته است. اکنون هم یک جهان فرصت پیش روی ما وجود دارد، ولی ما وقت زیادی نداریم. برای جهش کشور باید برنامه داشت. ما فرصت زیادی نداریم که تازه دنبال مطالعه و بررسی برای تهیه برنامه رفت. از صبح شنبه در نقطه رهایی هستیم و اگر انتخاب ملت و تقدیر الهی با من بود، از صبح شنبه باید کار را با قدرت شروع کنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: اینکه برخی در حال هراساندن دیگران هستند، به دلیل فرار به جلو است و شما خودتان را نگران نکنید.

وی افزود: دولت و مجلس در کنار هم نقش مهمی برای جهش کشور دارند. دولت و مجلس به همدلی نیاز دارند. برای تحقق جهش بزرگ کشور و مشارکت همه مردم، به همراهی مجلس نیاز داریم. تا روز جمعه این صحنه و میدان را برای مردم تبیین کنید که در چه نقطه‌ای قرار داریم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اگر از فرصت‌های خود از جمله فناوری استفاده نکنیم، دیگران در آن فرصت‌ها انحصار ایجاد می‌کنند و نه ۴ سال بلکه ۴۰ سال عقب می‌افتیم. ما جوانانی داریم که در لبه مرز‌های دانش حرکت می‌کنند. این فناوری‌ها موجب افزایش اقتدار کشور می‌شود. غفلت‌های تاریخی کشور امروز باید جبران شود.

حضور جلیلی در جمع نمایندگان فعلی و ادوار مجلس

جلیلی با بیان اینکه عرصه مهمی پیش رو است و باید همه کنار هم باشیم، گفت: باید برای مردم تبیین شود که آیا دوباره می‌خواهیم معطل اخم فلان کشور یا اجازه دیگر کشور‌ها شویم که نتیجه اش رشد منفی و صفر در هشت سال شود یا حرکت جدی و متعالی که شهید رئیسی آغاز کرد را با سرعت و قدرت ادامه دهیم؟

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی