تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
رئیس مرکز انتظام پلیس اعلام کرد

حضور بیش از ۵۰۰۰ پلیس‌یار برای امنیت انتخابات

سرهنگ حمید متقی، رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا از بکارگیری بیش از ۵۰۰۰ نفر از پلیس‌یاران در تامین نظم و امنیت انتخابات هشتم تیرماه ۱۴۰۳ خبر داد.

کد خبر: ۱۶۷۸۸۹
۱۷:۲۳ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

حضور بیش از ۵۰۰۰ نفر از پلیس‌یاران برای امنیت انتخابات

دیدارنیوز: رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا از سازماندهی بیش از ۵۰۰۰ پلیس‌یار در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

سرهنگ حمید متقی در تشریح این خبر گفت: این مرکز در راستای اجرای مصوبات قرارگاه تأمین نظم و امنیت انتخابات و با هماهنگی معاونت عملیات فراجا نسبت به آموزش و سازماندهی ۵۲۵۲ نفر از پلیس یاران موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی در سطح فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور اقدام کرده است.

وی ادامه داد: برابر رصد و پایش اسنادی و میدانی تعداد ۳۰۵۷ نفر از پلیس یاران در راستای کمک به تأمین امنیت و حفاظت فیزیکی شعب اخذ رأی در کنار ماموران انتظامی و به عنوان لایه سوم تامین امنیت از سوی فرماندهی انتظامی استان‌ها بکارگیری و مابقی آنان به صورت آماده باش در محل‌های پیش بینی شده مستقر شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس مرکز انتظام در پایان با بیان اینکه تایید صلاحیت این افراد از سوی مراجع مربوطه انجام گرفته است گفت: برابر شیوه نامه و دستورالعمل‌های ابلاغی قرارگاه تامین نظم و امنیت انتخابات و باتوجه به عملکرد خوب پلیس یاران در امر نظم و امنیت انتخابات بکارگیری آنان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری که در پایان هفته جاری انجام خواهد شد در دستور کار قرارداد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی