تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
حسین صمصامی، نماینده تهران مطرح کرد

انتقاد از گرانی کالا‌ها و تذکر به دو وزیر؛ «مردم ناراضی هستند»

حسین صمصامی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گرانی کالا‌های اساسی در دولت سیزدهم گفت: به وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص گرانی برخی کالا‌های اساسی تذکر می‌دهم که مردم را ناراحت کرده است.

کد خبر: ۱۶۷۸۷۸
۱۲:۵۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

انتقاد از گرانی کالا‌های اساسی

دیدارنیوز: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از گرانی برخی از کالا‌های اساسی در دو ماه اخیر انتقاد کرد.

حسین صمصامی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده به وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص گرانی برخی کالا‌های اساسی تذکر می‌دهم که مردم را ناراحت کرده است. باید دید چه عاملی باعث نارضایتی مردم شده است. قیمت کالا‌ها یکی از عوامل موثر در نارضایتی مردم است.

وی در ادامه اظهار کرد: مردم با افزایش قیمت کالا‌ها مواجه بوده و از این وضعیت ناراضی هستند. در دو ماه اخیر دلیل اصلی افزایش قیمت‌ها چه بوده است؟ ستاد تنظیم بازار خود به عاملی برای گرانی کالا‌ها تبدیل شده و به نوعی ستاد گرانی کالاهاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی