تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
توضیح زرآبادی درباره منشا سناریوسازی‌های بنزینی

دولت سایه علیه پزشکیان!

حمیده زرآبادی، سخنگوی ستاد پزشکیان درباره شایعات اخیر درمورد افزایش قیمت کالاها در صورت روی کارآمدن دولت پزشکیان نوشت: ‌منشأ این قبیل سناریوسازی‌ها در اردوگاه ⁧دولت سایه (بخوانید بانیان وضع موجود) است که می‌خواستند مشکل بورس را سه‌روزه حل کنند!

کد خبر: ۱۶۷۸۷۱
۱۱:۲۷ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

دولت سایه علیه پزشکیان!

دیدارنیوز: سخنگوی ستاد پزشکیان گفت: اراده و تلاش دولت ⁧پزشکیان ⁩ در راستای کاهش تورم و افزایش ارزش پول ملی است و هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت کالا‌ها به‌ویژه ⁧ بنزین ⁩ ندارد.

حمیده زرآبادی سخنگوی ستاد پزشکیان در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

«اراده و تلاش دولت⁧ پزشکیان در راستای کاهش تورم و افزایش ارزش پول ملی است و هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت کالا‌ها به‌ویژه ⁧ بنزین ⁩ندارد.

‌منشأ این قبیل سناریوسازی‌ها در اردوگاه ⁧دولت سایه (بخوانید بانیان وضع موجود) است که می‌خواستند مشکل بورس را سه‌روزه حل کنند!»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی