تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
پس از گذشت ۳۶۴ روز

گرمای زاهدان اوج گرفت

محسن حیدری، مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بالاترین دمای هوای زاهدان مربوط به یازدهم تیرماه ۱۴۰۲ بوده است، اظهار کرد: پس از گذشت ۳۶۴ روز، دیروز مردم این شهرستان بار دیگر دمای ۴۲ درجه را تجربه کردند.

کد خبر: ۱۶۷۸۵۶
۰۹:۲۰ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

گرمای زاهدان اوج گرفت

دیدارنیوز: زاهدان گرمترین روز خود را در یک سال گذشته تجربه کرد.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۳ ایستگاه هواشناسی دمای بالای ۴۰ درجه را در استان به ثبت رساندند که بیش از ۹۰ درصد ایستگاه‌های استان را تشکیل می‌دهد.

محسن حیدری، با اشاره به اینکه بالاترین دمای هوای زاهدان مربوط به یازدهم تیرماه ۱۴۰۲ بوده است، اظهار کرد: پس از گذشت ۳۶۴ روز، دیروز مردم این شهرستان بار دیگر دمای ۴۲ درجه را تجربه کردند. همچنین روز گذشته شهرستان دلگان با ثبت دمایی ۴۸ درجه گرمترین شهر استان شد.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته موج گرمایی ادامه دارد، عنوان کرد: از امروز تا چهارشنبه با تشدید جریانات شمالی در شمال سیستان و بلوچستان وزش باد شدید و گردخاک در برخی نقاط طوفان گردوخاک، کاهش دید افقی، کاهش کیفیت هوا و اختلال در تردد پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این مدت نواحی مرکزی، نوار غربی و مرز شرقی استان وزش باد و گردوخاک با شدت کمتر نسبت به نواحی شمالی و افزایش غبار پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: تا روز سه شنبه دریای عمان بویژه در نواحی شرق مواج خواهد بود، از سه شنبه تا پایان هفته با افزایش شدت وزش باد دریای عمان مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی