تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

ادعای جوکار درباره انتخابات؛ اصلاحات محبوبیتی ندارد

محمدصالح جوکار، نماینده مجلس ادعا کرد: اینکه جریان اصلاحات بعضا مدعی می‌شود که قدرت بسیج کنندگی بیشتری دارد، اینگونه نیست. در این دوره دیدیم که جبهه اصلاحات با تمام توان به میدان آمد، اما نتیجه مشخص کرد که این جریان نیز چندان محبوبیتی ندارد. امروز نیز انتخابات به مرحله دوم رسیده است.

کد خبر: ۱۶۷۸۴۱
۱۹:۳۶ - ۰۹ تير ۱۴۰۳

ادعای جوکار درباره انتخابات؛ اصلاحات محبوبیتی ندارد

دیدارنیوز: نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جریان اصلاحات بعضا مدعی می‌شد که قدرت بسیج کنندگی بیشتری دارد، اما واقعیت اینگونه نیست.

محمدصالح جوکار با اشاره به ضرورت مشارکت آگاهانه مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم و حضور فعالانه مردم در پای صندوق‌های رای یکی از راهبرد‌های اساسی نظام اسلامی است که پشتوانه انقلاب است. ما شاهد بودیم که بخشی از مردم در انتخابات به حرکت درآمده و بخشی دیگر که به حرکت درنمی‌آید به خاطر بحث‌های سیاسی نیست بلکه مردم مشکلاتی در حوزه معیشت و اقتصاد دارند که آنان را تحت فشار قرار داده است.

وی در ادامه اظهار کرد: قدرت بسیج کنندگی جریان‌های سیاسی به همین اندازه است؛ اینکه جریان اصلاحات بعضا مدعی می‌شود که قدرت بسیج کنندگی بیشتری دارد، اینگونه نیست. در این دوره دیدیم که جبهه اصلاحات با تمام توان به میدان آمد، اما نتیجه مشخص کرد که این جریان نیز چندان محبوبیتی ندارد. امروز نیز انتخابات به مرحله دوم رسیده است.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نظر بنده امروز لازم است که در جبهه انقلاب وحدت و یگانگی ایجاد شود تا شاهد استمرار مسیر خدمت به مردم باشیم. آنچه که مهم است خدمتگزاری به مردم است. ریاست جمهور کار اجرایی داشته و باید در مسیر خدمت به مردم گام بردارد. هدف خدمت به مردم است. حکمرانی اساسا بر این مبنا است که بتواند بهترین زندگی را برای مردم فراهم کند.

وی در ادامه تاکید کرد: یقینا جبهه انقلاب نیز در همین راستا حرکت خواهد کرد تا بتواند مشکلات معیشتی مردم را رفع کند. ایجاد ثبات اقتصادی از جمله محور‌های حرکت جبهه انقلاب است. دولت آینده قطعا بایستی نسبت به این موضوع‌ها حساس باشد. جبهه انقلاب خود را جبهه خدمتگزار مردم می‌داند و ان شاءالله مردم پای صندوق‌ها آمده و انتخاب خود را انجام خواهند داد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی