تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

مازنی: مشارکت مردم حداکثری نباشد، مشروعیت نظام دچار آسیب می‌شود

احمد مازنی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که مشارکت مردم در انتخابات حداکثری نباشد، اساسا مشروعیت داخلی و بین المللی نظام دچار آسیب می‌شود.

کد خبر: ۱۶۷۷۶۱
۱۳:۳۶ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

مازنی: باید با کنش مسئولانه در پای صندوق رای حاضر شویم

دیدارنیوز: نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید با کنش مسئولانه تصمیم گرفته و در فرصت باقی مانده در پای صندوق رای حاضر شویم.

حجت‌الاسلام احمد مازنی در گفتگو با ایسنا، پس از مشارکت در انتخابات در حسینیه ارشاد تهران، بیان کرد: حکومت حتی اگر حکومت علی (ع) باشد، ولی با رای و حمایت مردم همراه نباشد با شکست مواجه خواهد شد. امام ما فرمودند میزان رای ملت است. مقام معظم رهبری نیز تاکید کردند که مشارکت مردم باید در انتخابات حداکثری باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: در صورتی که مشارکت مردم در انتخابات حداکثری نباشد اساسا مشروعیت داخلی و بین المللی نظام دچار آسیب می‌شود. ما با کنش مسئولانه باید تصمیم گرفته و در فرصت باقی مانده در پای صندوق رای حاضر شویم.

این نماینده ادوار مجلس در ادامه، تصریح کرد: اکنون شرایط برای سلیقه‌های مختلف فراهم شده است. در همین حد نیز باید استقبال کنیم تا ان‌شاءالله زمینه برای حضور سلایق بیشتر نیز فراهم شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی