تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

پورمحمدی: برخی می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند، اما هنوز تصمیم نگرفته‌اند

پورمحمدی، کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: خیلی از افراد هنوز تردید دارند. برخی از افراد می‌خواهند بیایند و در انتخابات شرکت کنند، اما هنوز تصمیم نگرفته‌اند.

کد خبر: ۱۶۷۷۵۲
۱۰:۴۸ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

پورمحمدی: ملت با مشارکت بالا در انتخابات امروز را به بهترین روز تاریخ تبدیل کنند

دیدارنیوز: کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: امیدوار هستیم که ملت ما با انتخاب خوب و مشارکت بالا ان‌شاءالله امروز را به بهترین روز تاریخ تبدیل کنند.

مصطفی پورمحمدی پس از شرکت در انتخابات در حسینیه ارشاد تهران در جمع خبرنگاران، بیان کرد: امروز روز ملت ایران و روز پیروزی ملت انقلابی، وفادار و خوش بین به آینده کشور است. ما تلاش خود را می‌کنیم. من و دیگر نامزد‌ها تا به امروز تلاش کردیم و امیدوار هستیم که ملت ما با انتخاب خوب و مشارکت بالا ان‌شاءالله امروز را به بهترین روز تاریخ تبدیل کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: خیلی از افراد هنوز تردید دارند. برخی از افراد می‌خواهند بیایند و در انتخابات شرکت کنند، اما هنوز تصمیم نگرفته‌اند. من صادقانه با مردم حرف زده و راهکار‌ها و مشکلات را گفتم. این طلبه خدمتگزار شما در گذشته بخش بزرگی از تجربه‌ها را پشت سر گذاشته و امروز اگر ادعا می‌کند، یک پیشینه که بتوان گواه دهد وجود دارد.

کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، تصریح کرد: به من گفتید که شما را نمی‌شناختیم. حالا که شناختید. به من گفتید آیا می‌توانی یا نه؟ گفتم که گذشته‌ها باید شهادت دهد. حالا به من می‌گویید اگر به تو رای دهیم آیا رای ما خراب نمی‌شود؟ خیر. نظرسنجی‌ها نشان داده است که بخش بزرگی از مردم هنوز انتخاب نکردند و برخی تردید دارند که بیایند. من معتقدم که اگر شما بیایید و من را قبول کردید که توانایی دارم مطمئنا برگ جدیدی در تاریخ ایران رقم می‌خورد. من مطمئن هستم در خدمت شما آینده روشن تری خواهیم داشت. طرفیت کشور بسیار بالاست. ما نیاز به معجزه زمینی شما مردم یعنی اعتماد و حضور شما داریم.

وی افزود: بنده از همه ظرفیت‌ها استفاده خواهم کرد. درست است که اصولگرای تحول خواه هستم، اما تحول خواهی بر اساس عدل و علم. تمام مناظرات و گفتگو‌های من را شنیدید. بنده از تمام ظرفیت‌ها، بازیکن‌های خوب و ستاره‌ها استفاده خواهم کرد. البته باید مربی خوبی باشیم. هیچوقت زمین بازی را نباید به بازیکن تحویل بدهیم. جسارت برخورد در این دنیای پر آشوب را باید داشته باشیم.

پورمحمدی تصریح کرد: امروز کشور نیازمند تصمیمات سخت است باید جسارت تصمیم سخت را داشته باشیم. اگر به ملت فکر کرده و تصمیم سخت بگیریم ملت با ما همکاری خواهد کرد. من مطمئنم این ملت مانند گذشته پیروز خواهد شد. امروز روز شماست. درود بر شما و شهیدان ما. درود بر امام ما و امام حرم و همه پیشتازان انقلاب. پیروز باد اسلام، پیروز باد ایران و پیروز باد انقلاب اسلامی.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی