تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
قهرکردن با صندوق رای راه حل مشکلات نیست

ظریف: امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه سابق کشورمان با بیان اینکه قهرکردن با صندوق رای راه‌حل مشکلات ما نیست، گفت: یقین دارم امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد.

کد خبر: ۱۶۷۷۵۰
۱۰:۰۳ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

ظریف: امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد

دیدارنیوز: وزیر سابق امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه قهرکردن با صندوق رای راه حل مشکلات نیست، گفت: امیدوارم همه مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، آینده بهتری را برای خود و فرزندان‌شان رقم زنند؛ یقین دارم امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد.

محمدجواد ظریف صبح امروز جمعه ۸ تیرماه ۱۴۰۳ بعد از انداختن رای خود در صندوق سیار مستقر در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران گفت: امروز یک روز حیاتی برای سربلندی و عزت ایران است و اینکه مردم ایران تحقیر نشوند و کسی جرات نکند مردم ایران را تحقیر و تهدید کند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات حق مردم است، افزود: امیدوارم همه مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، این حق را پاس داشته و با انتخاب خود، آینده بهتری را برای خود و فرزندان‌شان و محیط زیست کشور و همه چیز ما رقم زنند؛ یقین دارم امروز مردم ما را روسفید خواهند کرد.

ظریف در پاسخ به سوالی درباره پیامش به کسانی که با صندوق‌های رای قهر کرده‌اند، گفت: ضمن اینکه به حرف و انتخاب هر کسی احترام می‌گذارم، ولی قهرکردن با صندوق رای راه حل مشکلات نیست.

وی افزود: برخی از مردم دلخوری دارند و بالاخره همه ما نارضایتی داریم البته این موضوع هم مختص مردم ایران نیست و در خارج از کشور نیز این مشکل است که خیلی‌ها به دلیل ناراحتی‌ها از سیستم حکومتی‌شان، در رای گیری شرکت نمی‌کنند به همین دلیل در خارج یک مثلی می‌زنند «سیاستمداران بد توسط مردم خوبی انتخاب می‌شوند که رای نمی‌دهند.»

وزیر سابق امور خارجه کشورمان بیان کرد: اکنون انتخابات فرصتی برای رای دادن است و همه می‌توانند با استفاده از این فرصت پای صندوق‌های رای آمده تا آینده بهتری را در کمال آرامش و متانت و با تمام حقوق بشری رقم زنیم.

ظریف همچنین درباره توصیه اش به رییس جمهور منتخب گفت: مردم به شما اعتماد کردند، اعتماد مردم را پاس بدارید و به قول‌هایتان عمل کنید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی