تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

مخبر: روش رای گیری در ایران، امکان غیرسلامت را ضعیف می‌کند

محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری گفت: روش رای گیری در ایران، امکان غیرسلامت را ضعیف می‌کند و در این ۴۰ سال اتفاقی که کل سرنوشت انتخابات را تغییر دهد، رخ نداده است.

کد خبر: ۱۶۷۷۴۷
۰۹:۳۵ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

مخبر: روش رای گیری در ایران، امکان غیرسلامت را ضعیف می‌کند

دیدارنیوز: سرپرست ریاست جمهوری گفت: انتظار می‌رود همان حماسه‌ای که در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید اتفاق افتاد، در انتخابات هم رخ دهد.

محمد مخبر در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم بر اساس مسئولیتی که همیشه احساس کرده و ماموریتی که به لحاظ شرعی دارند، حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند. انتظار می‌رود همان حماسه‌ای که در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید اتفاق افتاد، در این انتخابات هم رخ دهد.

وی ادامه داد: وظیفه دولت، فراهم کردن امکانات حضور پرشور مردم در انتخابات است که این امکانات چه به لحاظ شعب اخذ رأی چه سایر امکانات در حد خیلی خوبی دیده شده است. وظیفه دیگر دولت تامین امنیت است. ما دشمن داریم و باید از امنیت مراقبت کنیم که با همکاری همه دستگاه‌های مربوط، این امنیت تامین شده و هیچ مساله‌ای نخواهیم داشت.

مخبر با بیان اینکه رهبری رای مردم را حق الناس می‌دانند، افزود: یکی از وظایف جدی دولت، مراقبت از این حق الناس است که در این زمینه اتفاقات خوبی استاده است. نامزد‌ها هر چه نماینده خواسته اند در هر شعبه‌ای دارند. همه دستگاه‌های مسئول از رای مردم مراقبت می‌کنند. روش رای گیری در ایران، امکان غیرسلامت را ضعیف می‌کند و در این ۴۰ سال اتفاقی که کل سرنوشت انتخابات را تغییر دهد، رخ نداده است.

ممکن است چند رای در یک صندوق جابجا شود، اما شیوه برگزاری انتخابات در ایران این گونه است که امکان تغییر در نتیجه کل انتخابات وجود ندارد. انتخابات همیشه به سلامت برگزار شده است.

وی ادامه داد: برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از یک سال قبل تدارک دیده می‌شد، اما این انتخابات باید در ۵۰ روز برگزار می‌شد و وزارت کشور کار خیلی بزرگی انجام داد. وزارت کشور بسیار خوب عمل کرده است. شورای نگهبان و دستگاه‌های نظامی، انتظامی و اطلاعاتی هم عملکرد خوبی داشته اند. ما از اول انقلاب چنین وضعیتی نداشته ایم، اما کار به خوب انجام شده است.

مخبر ادامه داد: خلاء وجود رئیس جمهور شهید خیلی بارز خود را نشان می‌دهد. فکر نمی‌کردیم چنین روزی داشته باشیم، ولی تقدیر این چنین شد. به دلیل نعمت، ولی فقیه، بخش مهمی از این دوره سخت را گذراندیم و امیدواریم با انتخاب مناسب مردم، این مسیر ادامه یابد. مردم همواره غیرتمندانه وظیفه خود را انجام داده اند. با تلاش‌های وزیر کشور، استانداران، فرمانداران، بخشداران و دهیاران امکانات خوبی برای مشارکت مردم فراهم شده است. در بخش امنیتی هیچ نگرانی در کشور نداریم. برای اطمینان از روند انتخابات، بدون هیچ محدودیتی نامزد‌ها در شعب نماینده دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی