تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

وزیر کشور: انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار می‌شود

احمد وحیدی، وزیر کشور در روز انتخابات ریاست جمهوری گفت: به ملت ایران اطمینان می‌دهیم انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۶۷۷۴۳
۰۸:۳۷ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

وزیر کشور: انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار می‌شود

دیدارنیوز: وزیر کشور در آغاز فرآیند رای گیری در ستاد انتخابات کشور، گفت: به ملت بزرگ ایران اطمینان می‌دهیم که انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در کمال امنیت و سلامت برگزار می‌شود.

به نقل از سایت وزارت کشور، احمد وحیدی مقارن ساعت ۸ صبح امروز جمعه هشتم تیرماه با حضور در جمع صد‌ها خبرنگار داخلی و خارجی حاضر در ستاد انتخابات کشور، دستور آغاز چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد.

وی با بزرگداشت یاد و خاطره شهدای خدمت گفت، هم اینک انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را در ۵۸۶۴۰ شعبه داخل و ۳۴۴ شعبه در خارج از کشور آغاز می‌کنیم.

وحیدی با اشاره به زودهنگام شدن این دوره از انتخابات ریاست جمهوری افزود: مقدمات کار برای برگزاری این دوره، با توجه به فرصت ۴۰ روزه، فراهم شد و امروز انتخابات را در حالی برگزار می‌کنیم که بطور معمول مقدمات آن باید یک سال طول می‌کشید.

وزیر کشور، این امر را نشانگر استحکام امور در جمهوری اسلامی و نشان دهنده اصرار در جمهوری اسلامی برای انجام کار‌ها در موعد و فرصت تعیین شده، بویژه در امر انتخابات دانست که مظهر مردم سالاری دینی است.

وحیدی انتخابات را امر و مساله مهم و حساس توصیف کرد و از عموم ملت بزرگ ایران دعوت کرد در ساعات اولیه برای رای دادن به داوطلب مورد نظر خود پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه امور مربوط به انتخابات در کنترل و نظارت کامل جهت برگزاری انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، به تعداد نمایندگان داوطلبان حاضر در شعب رای نیز اشاره کرد و گفت برای ۴۶ هزار و ۸۹۴ نفر در این خصوص کارت صادر شده است که در کنار ناظران شورای نگهبان، بازرسین، نمایندگان فرماندار و هیات‌های اجرایی پای صندوق‌های رای حضور دارند.

وی در عین حال از هواداران داوطلبان و مرتبطان آنان خواست ضوابط قانونی را در جریان برگزاری انتخابات رعایت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی