تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
جمهوری اسلامی از حادثه سقوط بالگرد رئیسی سربلند خارج شد

حسن نصرالله: سرنوشت ملت‌های منطقه به سرنوشت جمهوری اسلامی بسته شده است

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت چهلمین روز حادثه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور کشورمان و هیات همراه او گفت: امروز فقط سرنوشت جمهوری اسلامی مطرح نیست بلکه با تمام صداقت و صراحت می‌گویم سرنوشت تمام ملت‌ها و مقاومت در منطقه به سرنوشت جمهوری اسلامی ایران بسته شده است.

کد خبر: ۱۶۷۷۳۷
۱۹:۲۹ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

نصرالله

دیدارنیوز: دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای سانحه هوایی، آیت الله رئیسی و هیئت همراه ایشان گفت که خون این شهدا برای انقلاب و نظام و مقاومت منطقه زندگی دوباره و تازه بخشید.

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان امروز پنجشنبه به مناسبت چهلمین روز حادثه سقوط بالگرد و شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور فقید ایران، امیرعبداللهیان، وزیرخارجه، آیت الله آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی، استاندار این استان و هیئت همراه آن‌ها آغاز شد.

سید حسن نصرالله به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایرانی، علما و فضلای و خانواده‌های شهدا و همچنین مردم ایران، بار دیگر شهادت این شهدا را تسلیت گفت و اظهار داشت که از ابتدای این حادثه، در کنار مردم ایران بوده و ابراز همدردی و تألم کرده و این حادثه، دردناک بود.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: دیگر به نیابت از محور مقاومت شهادت رئیس‌جمهور ایران و همراهان را تسلیت می‌گویم. او افزود: نظام جمهوری اسلامی فقط مسیر و آینده ملت ایران نیست بلکه آینده و مسیر هم ملت‌های منطقه و دژ محکم در مقابل ظالمان، غارتگران و مستکبران است.

سید حسن نصرالله با بیان اینکه رهبری فرموده تهدید‌ها را باید به فرصت تبدیل کرد، گفت: ما در سال‌های اخیر با حوادث مشابه بزرگ و خطرناک مواجه شدیم، به عنوان مثال حادثه ترور شهیدان مقاومت حاج قاسم سلیمانی، و شهید ابومهدی المهندس، رضوان الله علیهم اشاره کرد که حادثه بزرگ و خسارتی عظیم و در حین حال تهدید بود و این تهدید به فرصت تبدیل شد و این خون‌ها، خیزش، قیام و زندگی دوباره را برای انقلاب، مقاومت، اسلام ناب محمدی، نظام و انقلاب اسلامی ایران و همه جنبش‌های مقاومت منطقه رقم زد.

ایشان افزود: جمهوری اسلامی ایران از حادثه تلخ شهدای خدمت سربلند و عزتمند خارج شد و الگوی پیشرفته و والا را از جمهوری اسلامی ایران ارائه داد که در مقابله با تمام چالش‌ها استوار است.

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه، به تشییع میلیونی شهدای خدمت در گوشه و کنار ایران اشاره کرد و گفت که تشییع میلیونی شهدای خدمت پیام محکم به دوستان و دشمنان داشت و آن عبارت از این این بود که این ملت، بصیرت و وفاداری زیادی دارند. جمهوری اسلامی نیز پس از این حادثه، به مسیر طبیعی خود ادامه داد».

سید حسن نصراله همچنین به انتخابات ایران اشاره کرد و گفت: امروز فقط سرنوشت جمهوری اسلامی مطرح نیست بلکه با تمام صداقت و صراحت می‌گویم سرنوشت تمام ملت‌ها و مقاومت در منطقه به سرنوشت جمهوری اسلامی ایران بسته شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی