تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
محمد آشوری، نماینده بندرعباس در مجلس مطرح کرد

مسیر تغییر از صندوق رای می‌گذرد

محمد آشوری، نماینده بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر هرگونه تغییری در کشور از صندوق رای می‌گذرد لذا مردم از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کنند.

کد خبر: ۱۶۷۷۰۰
۰۹:۳۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

آشوری: مردم با حضور در انتخابات از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کنند

دیدارنیوز: نماینده بندرعباس در مجلس با دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات گفت: مسیر هرگونه تغییری در کشور از صندوق رای می‌گذرد لذا مردم از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کنند.

محمد آشوری در گفتگو با ایسنا با تاکید بر ضرورت مشارکت در انتخابات پیش رو گفت: ذات انتخابات به حضور و مشارکت مردم برای استفاده از حق تعیین سرنوشت خود است لذا مردم برای ایجاد هرگونه تغییری در کشور مسیری جز صندوق رای ندارند.

وی ادامه داد: در این مسیر تلاش‌هایی از خارج از کشور جهت شرکت نکردن مردم پای صندوق‌های رای صورت می‌گیرد حال اینکه میل و رغبت مردم به مشارکت در انتخابات برای تعیین سرنوشت خودشان است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه همه کاندیدا‌ها باید بر حضور مردم در انتخابات تمرکز داشته باشند، گفت: در وهله اول باید تلاش کاندیدا‌ها حضور مردم در پای صندوق‌های رای باشد.

وی افزود: مردم در انتخاب خود واقع‌بینانه بوده و به سمت وعده‌هایی بروند که امکان تحقق آن وجود دارد. قطعا نتیجه نهایی در مشارکت گسترده مردم رقم می‌خورد که مردم با حضور در انتخابات آینده کشور را تعیین می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی