تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
قاضی‌زاده اولین نامزدی که انصراف داد

پس آن همه وعده و شعار کجا رفت؟

امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نامزد اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته (چهارشنبه) انصراف خود را اعلام کرد؛ آن هم در حالی که با کلی وعده و شعار برای مردم آمده بود و به نامزدی دیگر حمله می‌کرد.

کد خبر: ۱۶۷۶۹۴
۰۸:۳۱ - ۰۷ تير ۱۴۰۳

پس آن همه وعده و شعار کجا رفت؟

دیدارنیوز: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صفحه کاربری خود در شبکه ایکس از انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صفحه کاربری خود در شبکه ایکس با اشاره به انصرافش از انتخابات ریاست جمهوری نوشت: «رَبِّ أَدخِلنِی مُدخَلَ صِدقٍ وَأَخرِجنِی مُخرَجَ صِدقٍ

انجام تکلیف شرعی گاهی در اصرار بر اصول متجلی می‌شود، گاهی در رعایت صلاح امت. در شرایط فعلی تکلیف شرعی ضمن تأکید بر اصول، تحفظ بر مصالح کلان کشور است.

به منظور حفظ انسجام نیرو‌های انقلاب و در پاسخ به درخواست مکتوب شورای عالی اجماع نیرو‌های انقلاب و برخی از علما و دلسوزان از ادامه مسیر انصراف داده، امیدوارم سه برادر دیگرم نیز در فرصت باقیمانده اجماع کرده تا جبهه انقلاب تقویت گردد.

از ملت شریف ایران، شورای نگهبان، وزارت کشور و تمامی اعضای ستاد‌های انتخاباتی‌ام قدردانی می‌کنم. باشد که راه شهید رئیسی عزیز به بهترین نحو ادامه یابد.»

مطلب مرتبط:

قاضی‌زاده هاشمی «نامزد پوششی» است؟

قاضی‌زاده، نامزد پوششی و زیرسوال رفتن بی‌طرفی صداوسیما!

زاکانی و قاضی‌زاده نامزدهای پوششی جلیلی و مدافع دولت سیزدهم هستند

بازگشت به سنت «وعده‌های پوشالی»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی