تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

زاکانی: در صحنه می‌مانم؛ این‌ها باید محاکمه شوند

علیرضا زاکانی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در انتخابات گذشته به خاطر شهید رئیسی کنار رفتم، اما این بار کنار نمی‌روم. محکم در صحنه ایستاده‌ام تا حق مردم را بگیرم.

کد خبر: ۱۶۷۶۹۰
۲۰:۰۲ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

زاکانی: در صحنه می‌مانم

دیدارنیوز: زاکانی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در میدان آئینی امام حسین (ع) گفت: یارانه طلایی حق هر ایرانی و معادل ۲۰ میلیون؛ ۶ گرم طلاست و از آغاز دولت بنده این یارانه اجرا می‌شود.

علیرضا زاکانی عصر چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳ در میدان آئینی امام حسین (ع) و در جمع هواداران خود اظهار کرد: عده‌ای که آب استخرشان را با برق مردم گرم می‌کنند نمی‌خواهند مردم ثروتمند شوند. اجرایی شدن اصل ۳۱قانون اساسی در مورد مسکن، اصل ۲۸ قانون اساسی در مورد اشتغال حق شما مردم است.

وی ادامه داد: با سرمایه‌های مردم نمی‌شود بازی کرد. گذشت زمانی که با دست بردن در نظرسنجی‌ها رای مردم عوض می‌شد. باید با نامزد‌ها صحبت کنیم. محکم در صحنه هستیم تا رای شما را بگیریم. چهار نامزد باید بشینند باهم صحبت کنند. ساختار اداری کشور باید بشکند. دولت باید فکور و دانا باشد. نه دولتی که نتواند کار‌های مردم را انجام دهد. شوراها، شهرداری‌ها و شور‌ها باید دست به دست دولت دهند. تجربه موفقی که با دولت شهید رئیسی داشته‌ایم. رکورد بی‌نظیری در ساخت مسکن در چهار هفته گذشته توسط مخبر کلید خورد. باید ماند و صدا و خواسته مردم را از کسانی گرفت که گوش‌هایشان نزدیک است.

وی با اشاره به این‌که «رهبر ما یار در میدان می‌خواهد»، عنوان کرد: رهبر ما کسانی همچون شهید رئیسی و حاج قاسم می‌خواهد. نه این که تسلیم تهدید‌ها شوند. کشور مشکلاتی دارد، اما سراسر آن فرصت است. راه شکستن تحریم از داخل کشور است. نمی‌شود عقب افتادگی کشور را ندید و صبح جمعه تازه بگویند ما فهمیدیم. کردم نمی‌گذارند دوباره این اتفاق‌ها بیفتد.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: در مسیر تحقق تمدن نیاز به ساخت الگو داریم. باید منزلت ایران را بر بام جهان بنشانیم. جز تبعیت از رهبری و اتکا مردم نمی‌شود کاری انجام داد. نخبگان باید منبع تحولات باشند. باید همان ایرانی که امام راحل به ما وعده داد درست کنیم. پای صندوق‌های رای هر رای مقابله با فساد، ایجاد امید و نشاط برای جونان، ایجاد امکان تولید و جهش آن، ایجاد امکان استقلال سیاسی است. باید پای صندوق‌های رفت و در مقابل کسانی که با شعار‌های رنگی می‌خواهند باقی مانده دستاورد‌های کشور را نیز به یغما ببرند.

وی گفت: در انتخابات گذشته به خاطر شهید رئیسی کنار رفتم، اما این بار کنار نمی‌روم. محکم در صحنه ایستاده‌ام تا حق مردم را بگیرم. قبل از ثبت نام بنده عده‌ای می‌خواستند منصرفم کنند و می‌خواستند همان روند دولت گذشته را ادامه دهند. یک جریان فاسد می‌خواستند ما نیاییم یا تایید صلاحیت نشویم تا صدای ما به مردم نرسد. چهار نامزد باید بنشینند و با هم صحبت کنند. روزی که وزیر اطلاعات زمان خطا کرد و به دنبال تهدید بود با همکاری شما ملت ایران مقابل او ایستادیم و در صحن مجلس و افکار عمومی محاکمه شد. روزی که دادستان تهران خطا کرد و از کار برکنار شد نیز به همین ترتیب.

وی خاطرنشان کرد: روزی که وزیر نفت دولت روحانی و خاتمی معاهده غلطی را امضا کرد، ۸۰تا۹۰ میلیارد دلار به مردم ضرر زد.. یک روز خود زنگنه به من گفت این عددی که می‌گویی از کجا آمده است. گفتم یک عددش ۵۳ میلیارد دلار عدم النفع است. این‌ها باید در جمهوری اسلامی محاکمه شوند.

زاکانی گفت: بنابراین آنان باید در جمهوری اسلامی محاکمه شوند. آمده‌ایم صدای فروخفته ملت در سراسر کشور باشیم. آمده‌ایم تا در حوزه توزیع مناسب کشور همه سهم ببرند. آمده‌ایم بگوییم مردم صاحب این کشور هستند. شعار‌هایی که در مورد آزادی می‌دهند اشتباه است. آنان در حقیقت آمده‌اند سرمایه‌های مردم را به تاراج بگذارند. دستگاه‌های نظامی، امنیتی ما با اقتدار و پاک هستند، اما در کشور در کنار این اقتدار یک شهید امیرعبداللهیان می‌خواهیم که برود نقد کند نه این‌که سند ننگین امضا کند. باید راه شهید رییسی ادامه یابد. نباید بگذاریم دولت سوم روحانی و با کارنامه سیاه و بدهی‌های زیاد بر سر کار بیاید. عکس امروز پزشکیان با روحانی نشان می‌دهد که آن‌ها به مردم راست نمی‌گویند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی