تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
حسین کنعانی‌مقدم می‌گوید احتمالا فردا شب شاهد اجماع در میان نامزد‌های جبهه انقلاب خواهیم بود

امید یک اصولگرا به ائتلاف در «جبهه انقلاب»

حسین کنعانی مقدم، دبیرکل حزب سبز ایران گفت: در انتخابات ۱۴۰۳ از آغاز موضوع اجماع وجود داشته است و این احتمال وجود دارد که فردا شب شاهد این موضوع در میان نامزد‌های جبهه انقلاب باشیم.

کد خبر: ۱۶۷۶۸۳
۱۸:۰۲ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

امید به ائتلاف در «جبهه انقلاب»

دیدارنیوز: فعال سیاسی اصولگرا گفت: اینکه رقابت در میان نیرو‌های جبهه انقلاب اسلامی وجود داشته باشد به نفع رقبای آنان خواهد بود. در انتخابات ۱۴۰۳ نیز از آغاز موضوع اجماع وجود داشته است و این احتمال وجود دارد که فردا شب شاهد این موضوع در میان نامزد‌های جبهه انقلاب باشیم.

حسین کنعانی مقدم، دبیرکل حزب سبز ایران درباره لزوم اجماع نامزد‌های جبهه انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از مسائل مهمی که همیشه در جبهه انقلاب مطرح بوده، بحث اجماع در انتخابات بوده است. اما موضوع اجماع فقط به انتخابات مربوط نیست؛ بلکه لازم است تا نیرو‌های جبهه انقلاب بعد از پیروزی نیز روند اجماع را پی بگیرند و در حکمرانی نیز از تمامی نیرو‌های انقلاب اسلامی بهترین بهره برداری را داشته باشند.

وی در گفتگو با ایسنا ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز در سال ۱۴۰۰ بر موضوع حکمرانی مشارکتی و اجتماعی تاکید جدی داشته اند؛ بنابراین نیرو‌های جبهه انقلاب باید توجه جدی به موضوع اجماع هم در انتخابات و هم در بعد از پیروزی در انتخابات داشته باشند.

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان عنوان کرد: اینکه رقابت در میان نیرو‌های جبهه انقلاب اسلامی وجود داشته باشد به نفع رقبای آنان خواهد بود. در انتخابات ۱۴۰۳ نیز از آغاز موضوع اجماع وجود داشته است و این احتمال وجود دارد که فردا شب شاهد این موضوع در میان نامزد‌های جبهه انقلاب باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی