تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

اردوغان علیه اسرائیل؛ «در کنار لبنان هستیم»

در حالی که تنش‌ها میان اسرائیل و حزب‌الله لبنان اوج گرفته و احتمال تجاوز نظامی دیگر توسط تل‌آویو می‌رود، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه از لبنان حمایت کرده و به انتقاد شدید از نتانیاهو پرداخته است.

کد خبر: ۱۶۷۶۷۳
۱۳:۳۹ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

اردوغان علیه اسرائیل؛ «کنار لبنان هستیم»

دیدارنیوز: رئیس جمهور ترکیه تأکید کرد آنکارا در برابر تهدید‌های اسرائیل در کنار لبنان است.

«رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه گفت: اسرائیلی که غزه را به آتش کشید و ویران کرد اکنون به لبنان چشم دوخته است و ما شاهد حمایت غرب از اسرائیل از پشت پرده هستیم.

اردوغان گفت: بسیار وحشتناک و رقت‌انگیز است که کشور‌هایی که از آزادی، حقوق بشر و عدالت صحبت می‌کنند، در اسارت دیوانه‌ای مانند نتانیاهو باشند.

رئیس جمهور ترکیه افزود: برنامه‌های نتانیاهو برای گسترش جنگ به منطقه منجر به فاجعه‌ای بزرگ می‌شود. جهان اسلام و کشور‌های خاورمیانه باید به این نقشه‌های خونین واکنش نشان دهند. ما در کنار لبنان هستیم و از کشور‌های منطقه دعوت می‌کنم در کنار لبنان بایستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی