تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

پزشکیان: از خاتمی تشکر می‌کنم/ بار سنگین مسوولیت +ویدیو

مسعود پزشکیان، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ایران با تشکر از اظهارات محمد خاتمی درباره او، از احساس بار سنگین مسوولیت برای در اختیارگرفتن این پست حساس و مهم در کشور صحبت کرد.

کد خبر: ۱۶۷۶۴۲
۰۹:۰۵ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

پزشکیان: از خاتمی تشکر می‌کنم/ بار سنگین مسوولیت +ویدیو

دیدارنیوز: مسعود پزشکیان، کاندیدای ریاست جمهوری گفت: از محمد خاتمی به خاطر اظهار لطفش تشکر می‌کنم. از طرفی تعریف و تمجیدی که از من می‌کنند، وقتی می‌شنوم احساس بار سنگینی می‌کنم؛ خدای نکرده دچار لغزش نشوم که این اعتماد بزرگان را از دست بدهم.

او افزود: از خداوند می‌خواهم کمکم کند تا زمانی که زنده ام جز حق نگوییم و جز عدالت نخواهیم و همیشه یار و یاور محرومان باشیم. وظیفه خودمان می‌دانیم با هر کسی در هر نژادی، در هر قومیتی، در هر جنسیتی، در هر فکر و هر عقیده‌ای عادلانه برخورد کنیم.

به گزارش دیدارنیوز، در بخشی از پیام ویدیویی محمد خاتمی به مناسبت انتخابات آمده است:

«آمدن و آوردن رویکردی به صحنه که درد مردم را دارد و عزم آن را دارد که با کمک خود مردم و فرزندان شایسته مردم به درمان بپردازد و ان‌شاءالله شجاعت اقدام را دارد، امیدبخش و نویددهنده به آینده‌ای بهتر است.

در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریتی که احساس می‌کند گوشی برای شنیدن صدای او و دست توانایی برای رفع مشکلات او وجود ندارد همصدا شدم.

اینک فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود و تفاوتی هرچند اندک در فضای کنونی پدید آید.

پزشکیان راستگو، پاکدست، پاکدامن، مردمی، عدالت‌خواه، فسادستیز و شایسته‌سالار است.

این بنده کوچک خداوند که خیر و پیشرفت کشور و سربلندی ملت و والایی و توانمندی جامعه را می‌خواهد به پزشکیان رأی خواهد داد.»

منبع: جماران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی