تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
بزرگان کشور بدانند اگر پیروزی می‌خواهند باید به مردم برگردند

منتجب‌نیا: بعد از سال‌ها ناامیدی یک روزنه امید باز شده/ نظام به رای حداکثری مردم نیاز دارد

رسول منتجب‌نیا، فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس گفت: ما امروز در آستانه یک تحول هستیم، بعد از سال‌ها یاس و ناامیدی یک روزنه امیدی به روی مردم باز شده است.

کد خبر: ۱۶۷۶۰۶
۱۸:۵۹ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

منتجب‌نیا:

دیدارنیوز: مراسم گردهمایی روحانیون حامی مسعود پزشکیان عصر امروز (دوشنبه) در حسینیه شماره یک جماران برگزار شد.

به نقل از منیبان، رسول منتجب‌نیا، فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس در گردهمایی روحانیون حامی پزشکیان گفت: ما امروز در آستانه یک تحول هستیم، بعد از سال‌ها یاس و ناامیدی یک روزنه امیدی به روی مردم باز شده است.

وی افزود: ما همه باید آماده برای روز انتخابات باشیم، امروز در شرایطی هستیم که همه دم از امام می‌زنند، اما بسیاری از مدعیان طرفداری از امام با امام نیستند.

منتجب نیا گفت: امروز چیزی که امام درباره آن احساس خطر می‌کرد در حال پیش آمدن است، کسی که می‌گوید رای حداکثری نمی‌خواهیم نمی‌تواند دم از امام بزند.

وی افزود: کسی که مردم را دسته دسته و حلقه حلقه می‌داند، نمی‌تواند دم از امام بزند.

منتجب نیا ادامه داد: امام با وحدت انقلاب را به پیروزی رساند، بزرگان کشور بدانند اگر پیروزی می‌خواهند باید به مردم برگردند، نظام نیاز به مردم و رای حداکثری آن‌ها دارد.

عکس از منیبان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی