تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

نتایج دکتر معلم‌های دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

نتایج دکتر معلم‌های دانشگاه فرهنگیان اعلام شد و داوطلبان می‌توانند برای دیدن نتایج به سامانه نتایج مرحله اول از طریق پنل کاربری متقاضیان مراجعه کنند.

کد خبر: ۱۶۷۶۰۵
۱۸:۵۳ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

نتایج دکتر معلم‌های دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

دیدارنیوز: معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: نتایج دکتر معلم‌های دانشگاه فرهنگیان اعلام شد و داوطلبان می‌توانند برای دیدن نتایج به سامانه نتایج مرحله اول از طریق پنل کاربری متقاضیان در سامانه jazbtd.cfu.ac.ir مراجعه کنند.

مصطفی پردلی معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در صفحه ویراستی خود ضمن اعلام این خبر نوشت: فراخوان بعدی تبدیل وضعیت دکتر معلمان دانشگاه فرهنگیان به هیات علمی در پایان تیرماه ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

در این مرحله برای حدود ۳۰۰ نفر ظرفیت؛ قریب به ۸۰۰۰ نفر در فراخوان شرکت کردند که پس از بررسی مدارک و مستندات متقاضیان؛ نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از واجدین شرایط به فرآیند مصاحبه‌های تخصصی و علمی دعوت شدند.

وی در ادامه نوشته است: در این فرآیند؛ بیش از ۶۰۰ ساعت کار تخصصی؛ ابتدا در هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان و سپس در کمیسیون‌های تخصصی هیات ممیزه انجام شد؛ در نهایت ۲۸۴ نفر منتخب هیات ممیزه دانشگاه که ۲۰ نفر از متخصصان مطرح تعلیم و تربیت کشور حضور دارند، تایید نهایی هیات اجرایی دانشگاه شدند.

فشردگی رقابت میان شرکت کنندگان و نمرات ایشان، باعث شد تا افرادی که بالاترین نمره را به دست آورده‌اند، تایید شوند که این امر به هیچ عنوان نافی تخصص، مهارت و دانش سایر دکتر معلمان عزیز نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی