تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
جنگ غزه ادامه دارد

حماس: نتانیاهو دروغ می‌گوید

عزت الرشق، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اظهار داشت: گفته‌های نتانیاهو در مورد دستیابی به توافقی جزئی و ادامه جنگ علیه غزه، ثابت می‌کند که او به خانواده‌های اسرای اسرائیلی دروغ می‌گوید و اهمیتی به زندگی فرزندان آن‌ها نمی‌دهد.

کد خبر: ۱۶۷۵۹۴
۱۷:۱۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

حماس: نتانیاهو دروغ می‌گوید

دیدارنیوز: عزت الرشق، از رهبران جنبش حماس فلسطین درباره مواضع و اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم اسرائیل گفت که موضع واقعی نتانیاهو این است که توافقی حاصل نشود.

عزت الرشق، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره مواضع و اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که موضع واقعی نتانیاهو این است که توافقی حاصل نشود و فریب بدهند تا برای خود زمان خریده و به جنگ کشتاردسته جمعی در نوار غزه ادامه دهد.

عزت الرشق به اظهارات تلویزیونی روز گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل درباره حقیقت موضع او در قبال آتش‌بس و مبادله اسرا، واکنش نشان داد و گفت که موضع واقعی نخست وزیر رژیم صهیونیستی عدم دستیابی به توافق و طفره رفتن برای خرید زمان بیشتر و ادامه جنگ و نسل‌کشی در غزه است.

این رهبر حماس گفت که برای جهانیان آشکار شده است که نتانیاهو با طرح بایدن و قطعنامه اخیر شورای امنیت در مورد آتش‌بس و مبادله اسرا مخالفت کرده است نه جنبش حماس.

عزت الرشق تصریح کرد که گفته‌های نتانیاهو در مورد دستیابی به توافقی جزئی و ادامه جنگ علیه غزه، ثابت می‌کند که او به خانواده‌های اسرای اسرائیلی دروغ می‌گوید و اهمیتی به زندگی فرزندان آن‌ها نمی‌دهد.

وی افزود که اکنون توپ در زمین جنایتکار جنگی، نتانیاهو است و دولت آمریکا باید سکوت و جانبداری خود را کنار گذاشته و نتانیاهو و دولت او را برای توقف جنگ و نسل‌کشی در غزه تحت فشار قرار دهد.

این رهبر حماس بار دیگر بر موضع مثبت خود در تعامل با تلاش‌های واسطه‌های قطری و مصری با هدف دستیابی به توافقی برای توقف کامل جنگ، خروج نیرو‌های اشغالگر رژیم صهیونیستی از نوار غزه و مبادله اسرا تاکید کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی