تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

برنامه‌ نامزدها بعد از آخرین مناظره تلویزیون

در حالی که ۴ روز به انتخابات ریاست جمهوری ایران باقی مانده، میزگرد‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی اغلب نامزد‌ها به پایان و بعد از پخش مناظره امشب و همچنین آخرین مناظره که فردا (پنجم تیرماه) برگزار می‌شود، دو گفت‌وگوی دیگر نامزد‌ها باقی خواهد ماند.

کد خبر: ۱۶۷۵۹۱
۱۶:۵۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

.

دیدارنیوز: میزگرد‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی اغلب نامزد‌ها در تلویزیون به پایان رسیده است و بعد از پخش مناظره امروز و همچنین آخرین مناظره که فردا (پنجم تیرماه) برگزار می‌شود، دو گفت‌وگوی دیگر به نامزد‌ها اختصاص پیدا می‌کند.

میزگرد‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات در تلویزیون به پایان رسیده است و تقریباً بعد از پخش دو مناظره پیش‌ِرو، برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها در تلویزیون به پایان می‌رسد.

آخرین برنامه تبلیغاتی نامزد‌ها مربوط به برنامه «بدون تعارف» و برنامه «گفت‌وگوی ویژه» است که به علیرضا زاکانی و مصطفی پورمحمدی اختصاص دارد.

اولین، دومین و سومین دور از مناظره‌های انتخاباتی روز‌های دوشنبه ۲۸ خردادماه و پنجشنبه ۳۱ خردادماه و جمعه اول تیر برگزار شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی