تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد

وضعیت انسانی در غزه بدتر شده است

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه اعلام کرد وضعیت انسانی در روز‌های اخیر در نوار غزه بدتر شده و آنروا نمی‌تواند نقش خود را ایفا کند.

کد خبر: ۱۶۷۵۸۱
۱۲:۰۹ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

بورل:

دیدارنیوز: جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه خواستار آتش‌بس فوری در این باریکه شد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: نیازمند آتش‌بس فوری در نوار غزه برای ارسال کمک‌ها هستیم. بورل ضمن حمایت از طرح جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا خواستار آتش بس فوری در غزه شد.

بورل نسبت به خطر گسترش دامنه درگیری‌ها به لبنان هشدار داد. او دیروز در حساب ایکس خود همچنین اعلام کرد: خطر جنگ تمام عیار با دخالت حزب‌الله واقعی است. سرایت جنگ به لبنان به طور جدی بر روی منطقه و ورای آن تاثیر می‌گذارد.

در هفته‌های گذشته رژیم صهیونیستی تهدید کرده که دامنه جنگ را گسترده‌تر می‌کند و برخی از مقام‌های تل‌آویو مدعی برنامه ریزی برای تجاوزات به لبنان شدند.

شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله با هشدار به صهیونیست‌ها درباره هرگونه گسترش دامنه درگیری تاکید کرد: رژیم صهیونیستی در حالی که از وقوع شرایطی که منجر به جنگ گسترده می‌شود، وحشت دارد، در تلاش است فرصت را غنیمت بشمرد و به‌روی گسترش محدود درگیری‌ها کار کند.

وی تاکید کرد:، اما ما به دشمن اخطار می‌دهیم هرگونه گسترش درگیری، حتی اگر محدود هم باشد، با پاسخ قاطع حزب‌الله مواجه می‌گردد و عواقب ناگواری در انتظار اشغالگران خواهد بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی