تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
گزارش اختصاصی دیدار از همایش انتخاباتی پزشکیان در ورزشگاه شهید شیرودی

برای عهدی دیگر می‌آییم +عکس

کمپین انتخاباتی مسعود پزشکیان در ورزشگاه شهید شیرودی با حضور خیل عظیمی از مردم تهران همایش انتخاباتی خود با شعار «برای عهدی دیگر می‌آئیم»، را برگزار کرد.

کد خبر: ۱۶۷۵۴۶
۱۸:۳۸ - ۰۳ تير ۱۴۰۳

برای عهدی دیگر می‌آییم

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: «برای عهدی دیگر می‌آییم». این شعار امروز همایش بزرگ انتخابانی مسعود پزشکیان نامزد جبهه اصلاحات، اصلاح طلبان و اعتدالیون است.

به گزارش خبرنگار دیدار از محل برگزاری همایش، در مراسم گردهمایی طرفداران مسعود پزشکیان در ورزشگاه شهید شیرودی هزاران تن شعار «یا حسین، میر حسین»، «پزشکیان زنده باد، خاتمی پاینده باد» و شعارهای دیگر سر دادند.

در این متینگ انتخاباتی فضای حاکم بر مراسم سرشار از شور و شعار‌های سیاسی و انتخاباتی بود. در این تجمع انتخاباتی تعداد زیادی از لایه‌های اجتماعی، فرهنگی، کارگری و سیاسی مشارکت داشتند.

نماینده کارگران اولین سخنران این مراسم بود. وی با اعلام حمایت انجمن‌های کارگری از مسعود پزشکیان خاطر نشان کرد: پزشکیان با همت و صداقتی که دارد می‌تواند مطالبات اقشار فرو دست و کارگران را برآورده کند و شکاف طبقاقی را کاهش دهد.

در ادامه دو دانش آموزی که به نمایندگی نسل زد در مراسم حضور یافته بودند، اشعار اعتراضی خود را سرودند که مورد تشویق زیاد مردم حاضر قرار گرفتند.

گزارش عکس دیدار از این همایش را ببینید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی