تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط قوت نامزدهای خود بحث و گفت‌وگو کردند.

کد خبر: ۱۶۷۵۳۶
۱۴:۳۱ - ۰۳ تير ۱۴۰۳

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: در روز‌های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم در استودیو دیدارنیوز دو مهمان داشتیم. ویدیوی زیر حاصل گفت‌وگوی کامبیز مهدی‌زاده از جریان اعتدالی و داماد حسن روحانی رئیس جمهور سابق و حسن الله‌وردی‌نژاد چهره اصولگرا است. تهیه کننده و مجری این مناظره اسفندیار عبداللهی، دبیر سیاسی و بین الملل دیدارنیوز است.

ویدیو کامل این مناظره را در اینجا، یوتیوب و آپارات دیدار ببینید و بشنوید

 

 

حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان دفاع می‌کند که چهار نامزد در میدان رقابت دارد. محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و علیرضا زاکانی چهار نامزد جریان نیرو‌های انقلاب هستند. پیشبینی می‌شود چند تن از آن‌ها در روز‌های پایانی به نفع یک نفر کنارگیری کنند.

مصطفی پورمحمدی تنها چهره معمم در میان نامزدها است که به صورت سنتی در جریان اصولگرا تعریف می‌شود و رئیس اجرایی تشکل مذهبی جامعه روحانیت مبارز است. اما در این دوره از انتخابات ظاهرا به صورت مستقل وارد شده و هیچ یک از ائتلاف‌های اصولگرایی تا این لحظه از او حمایت نکرده‌اند.

مسعود پزشکیان نامزد جبهه اصلاحات است، اما اصرار دارد بگوید به هیچ گروه و دسته‌ای وابستگی ندارد. هر یک مهمانان در طول برنامه به ما خواهند گفت که چرا طیف فکری آن‌ها صلاحیت بیشتری برای اداره قوه مجریه را دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی