تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
بحران در تل‌آویو ادامه دارد

تظاهرات هزاران اسرائیلی علیه نتانیاهو

ده‌ها هزار اسرائیلی روز شنبه در اعتراض به سیاست‌های دولت بنیامین نتانیاهو، به خیابان‌ها آمدند و خواستار برگزاری انتخابات جدید شدند.

کد خبر: ۱۶۷۵۱۳
۱۰:۲۳ - ۰۳ تير ۱۴۰۳

تظاهرات هزاران اسرائیلی علیه نتانیاهو

دیدارنیوز: تظاهرات ده‌ها هزار اسرائیلی علیه سیاست‌های دولت نتانیاهو برگزار شد.

به نقل از دویچه‌وله، ده‌ها هزار اسرائیلی روز شنبه (۲۲ ژوئن) در اعتراض به سیاست دولت در تل‌آویو به خیابان‌ها آمدند و خواستار برگزاری انتخابات جدید شدند. به گفته برگزارکنندگان بیش از ۱۵۰ هزار تن در این تظاهرات شرکت داشتند و این بزرگترین تجمع اعتراضی در اسرائیل از زمان آغاز جنگ در غزه بوده است.

یووال دیسکین، رئیس پیشین شباک، تشکیلات امنیت داخلی اسرائیل، که یکی از سخنرانان در این تجمع بود، بنیامین نتانیاهو را "بدترین رئیس دولت" در تاریخ اسرائیل خواند. منتقدان دولت نتانیاهو را متهم می‌کنند که جنگ در غزه را عامدانه به درازا کشانده و به این ترتیب جان گروگان‌ها را به خطر انداخته است.

مقامات اسرائیلی مدعی هستند هنوز ۱۲۰ گروگان اسرائیلی در نوار غزه باقی مانده‌اند، اما روزنامه آمریکایی "وال استریت ژورنال" اخیرا گزارش داد احتمال می‌رود تعداد اسرائیلی‌های ربوده شده که هنوز زنده هستند، به ۵۰ نفر کاهش پیدا کرده باشد.

روز شنبه در چندین شهر دیگر از جمله اورشلیم (بیت‌المقدس)، حیفا و بئرشبع نیز تجمع‌های اعتراضی علیه دولت نتانیاهو برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی