تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.

انتقاد نمایندگان مجلس از وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه

در حالی که وزیر ارتباطات دولت سیزدهم وضعیت تلفن همراه و اینترنت در کشور را مثبت می‌داند، تعدادی از نمایندگان مجلس از وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه انتقاد کردند.

کد خبر: ۱۶۷۵۱۲
۱۰:۱۷ - ۰۳ تير ۱۴۰۳

انتقاد نمایندگان مجلس از وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه

دیدارنیوز: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی از نقاط کشور انتقاد کردند.

بیت‌الله عبداللهی نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد میزان تحقق دولت هوشمند و اجرای شبکه ملی اطلاعات کشور گفت: وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه در جاده‌ها مناسب نیست در این شرایط وضعیت برقراری ارتباط در تلفن ثابت خوب نیست و مردم با مشکل مواجهند.

زهرا سعیدی نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «مردم از وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه راضی نیستند»، اظهار کرد: این وضعیت شامل تلفن ثابت هم می‌شود سوال این است که چه زمانی قرار است زیرساخت‌ها را آماده کنیم.

حسن هاشمی نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تعرفه سرویس‌های ارتباطی اظهار کرد: دو خط فیبر نوری در کشور اجرا شد که یک خط آن بلااستفاده مانده است از طرف دیگر نگاه اقتصادی اپراتور‌ها مشکلات جدی را برای مردم ایجاد کرده است.

رحمت‌اله نوروزی نماینده علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی نیز با تاکید بر لزوم این‌که لایحه هوش مصنوعی در دستور کار مجلس قرار گیرد، گفت: در برنامه هفتم توسعه به موضوع هوش مصنوعی و سرمایه گذاری در آن اشاره شده و باید مورد توجه قرار گیرد.

علی‌اصغر باقرزاده نماینده بابلسر در مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: برنامه وزارت ارتباطات برای فیلترشکن‌ها چیست و چگونه می‌خواهد این خسارت را جبران کند، چون هزینه فیلترشکن باعث شده که هم مشکلات جدی برای مردم ایجاد شود و هم هزینه استفاده از اینترنت زیاد شود.

وی همچنین از وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه انتقاد کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی