تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
رنکینگ شمشیربازان ایران مشخص شد

تکرار برنز محمد رهبری در آسیا

محمد رهبری در نیمه نهایی مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا به مصاف «اوه» شمشیرباز مطرح جهان رفت و با متحمل شدن شکست برابر این ورزشکار اهل کره جنوبی از صعود به فینال بازماند و به مدال برنز مشترک این رقابت‌ها دست یافت.

کد خبر: ۱۶۷۴۹۶
۲۰:۱۹ - ۰۲ تير ۱۴۰۳

تکرار برنز محمد رهبری در آسیا

دیدارنیوز: محمد رهبری به مدال برنز مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا رسید.

رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی آسیا از امروز (شنبه - ۲ تیر) با برگزاری دیدار‌های انفرادی اسلحه اپه بانوان و سابر مردان در کویت آغاز شد.

در اسلحه سابر مردان و در پایان دور گروهی و رقابت‌های حذفی، سه نماینده کشورمان به مرحله حذفی و جدول ۶۴ نفره صعود کردند.

براساس این گزارش، در جدول ۶۴ نفره محمد فتوحی ۱۵ بر ۱۴ عادل المطیری از عربستان را شکست داد و فرزاد باهر، محمد رهبری و علی پاکدامن استراحت داشتند.

در جدول ۳۲ نفره محمد فتوحی از ایران ۱۵ بر ۱۴ کنتو یوشیدا از ژاپن را شکست داد، فرزاد باهر ۱۵ بر ۶ احمد از عربستان را مغلوب کرد، محمد رهبری ۱۵ بر ۸ کورال بیکولی از قزاقستان را از پیش رو برداشت و علی پاکدامن از ایران ۱۵ بر ۲ احمد العماوی از اردن را مغلوب کرد.

در جدول ۱۶ نفره علی پاکدامن و محمد رهبری برابر هم قرار گرفتند که در نهایت محمد رهبری با نتیجه ۱۵ بر ۹ پیروز شد.

محمد فتوحی و فرزاد باهر نیز به ترتیب مائو کوکوبو از ژاپن و تین لو از هنگ‌کنگ را با نتایج ۱۵ بر ۱۴ و ۱۵ بر ۱۳ از پیش رو برداشتند.

همچنین در جدول هشت نفره مرحله یک چهارم نهایی محمد رهبری بار دیگر برابر حریفی از ایران قرار گرفت و با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ فرزاد باهر ارسباران را از پیش رو برداشت و مدال برنز خود را قطعی کرد.

رهبری در نیمه نهایی به مصاف «اوه» شمشیرباز مطرح جهان رفت و با متحمل شدن شکست برابر این ورزشکار اهل کره جنوبی از صعود به فینال بازماند و به مدال برنز مشترک این رقابت‌ها دست یافت.

وی در دوره پیشین این مسابقات نیز صاحب مدال برنز شده بود.

رنکینگ شمشیربازان ایران به شرح زیر است:

* محمد رهبری: رده ۳
* فرزاد باهر ارسباران: رده ۵
* محمد فتوحی: رده ۷
* علی پاکدامن: رده ۱۱

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی