تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
پس از ردصلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری مطرح شد

انتقاد علی لاریجانی از شورای نگهبان

علی لاریجانی، رئیس سابق مجلس شورای اسلامی پس از ردصلاحیتش توسط شورای نگهبان در بیانیه‌ای اعلام کرد: شورای نگهبان علی رغم نظرات مثبت نهاد‌های مسئول و حکم قوه قضاییه، در رد برخی دعاوی گذشته آن شورا، با سازوکاری غیرشفاف مانع در مسیر چنین همراهی بوجود آورد.

کد خبر: ۱۶۶۸۵۴
۱۴:۵۳ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

واکنش لالریجانی به ردصلاحیتش؛

دیدارنیوز: علی لاریجانی یک روز پس از اعلام کاندیدهای تاییدصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری و عدم تایید صلاحیت او توسط شورای نگهبان، بیانیه‌ای منتشر کرد.

علی لاریجانی اعلام کرد که شورای نگهبان علی‌رغم نظرات مثبت نهاد‌های مسئول و حکم قوه قضاییه در رد برخی دعاوی گذشته آن شورا، با ساز و کاری غیر شفاف، مانع در مسیر چنین همراهی بوجود آورد.

بیانیه‌ علی لاریجانی خطاب به ملت ایران به این شرح است:

«ازلاریجانی

به ملت شریف ایران

بنام خدا

ملت بزرگوار ایران، خدای را سپاس می‌گویم که هم سخنی افزون‌تر با شما مردم شریف و صمیمی را برای اینجانب فراهم کردد. این موهبت الهی را قدر می‌نهم و انشالله بر استمرار آن کوشا خواهم بود.

آنچه باعث شد به عرصه انتخابات بیایم شرایط خطیر بویژه در قلمرو شرایط سخت اقتصادی بود و موقعیت حساس بین المللی بخصوص فشار تحریم‌های ظالمانه بر معیشت مردم عزیز بود؛ و امیدوار بودم که با یاری شما بتوانیم موانع را مرتفع و مسیر توسعه ملی ایران را فراهم کنم.

اما شورای نگهبان علی رغم نظرات مثبت نهاد‌های مسئول و حکم قوه قضاییه، در رد برخی دعاوی گذشته آن شورا، با سازوکاری غیرشفاف مانع در مسیر چنین همراهی بوجود آورد.

البته به فضل الهی حرکت ما در مسیر خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات ملت متوقف نخواهد شد.

لازم می‌دانم در این مجال از آیات عظام و اساتید و نخبگان و همه عزیزان از اقشار ملت عزیز که به اشکال گوناگون در این ایام اظهار محبت و بذل راهنمایی و همکاری کرده اند تشکر می‌کنم و از صمیم قلب برای آنان از خداوند متعال آرزوی توفیق کنم.

خدمتگزار شما

علی لاریجانی»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی