تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
تنش در خاورمیانه

مقاومت لبنان به ۶ پایگاه‌ اسرائیل حمله کرد

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد: رزمندگان مقاومت امروز یکشنبه توانستند ۶ پایگاه نظامی ارتش اسرائیل را هدف قرار دهند.

کد خبر: ۱۶۶۸۲۶
۱۸:۳۴ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

مقاومت لبنان به ۶ پایگاه‌ اسرائیل حمله کرد

دیدارنیوز: مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که ۶ پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات خود قرار داده است.

مقاومت اسلامی لبنان در اولین بیانیه خود اعلام کرد که پایگاه ارتش اشغالگر اسرائیل را در نقطه مرزی «الرمثا» در بلندی‌های «کفرشوبا» با موشک و با دقت مورد هدف قرار داده است و موشک مستقیماً به هدف اصابت کرده است.

حزب‌الله لبنان در بیانیه دوم خود اعلام کرد: در حمایت از مردم مقاوم نوار غزه و پشتیبانی مقاومت شجاع و شرافتمند آن و در پاسخ به تجاوزات دشمن اسرائیلی به روستا‌های مقاوم جنوب لبنان و منازل مردم به‌ویژه در شهرک‌های عیترون و مرکبا، آشیانه توپخانه دشمن و اماکن استقرار نظامیانش را در الزاعوره در جولان اشغالی سوریه موشک‌باران کردیم.

مقاومت اسلامی لبنان در سومین بیانیه خود آورده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و حمایت از مقاومت شجاع و شرافتمند آن و در واکنش به تجاوز رژیم اسرائیل به شهر‌ها و روستا‌های جنوب لبنان به‌ویژه شهرک الخیام، رزمندگان مقاومت اسلامی، امروز یکشنبه با تعدادی پهپاد انتحاری مقر فرماندهی گردان توپخانه رژیم اسرائیل در «اودم» را هدف قرار دادند، همچنین محل استقرار نظامیان و افسران ارتش اسرائیل را با تعدادی پهپاد هدف قرار دادند و پهپاد‌ها به‌دقت به اهداف اصابت کرد.

حزب‌الله لبنان در چهارمین بیانیه خود اعلام کرد: رزمندگان مقاومت امروز یکشنبه تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه «برکه ریشا» هدف حملات توپخانه‌ای و موشکی خود قرار دادند و تلفاتی به دشمن صهیونیستی وارد و تجهیزات آن‌ها را تخریب کردند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه پنجم خود اعلام کرد: رزمندگان مقاومت لبنان تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه نظامی «رویسات العلم» در تپه‌های کفرشوبای اشغالی لبنان با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند و تلفاتی به دشمن وارد کردند که منجر به تخریب تجهیزات دشمن شده است.

در بیانیه ششم حزب‌الله لبنان آمده است که با موشک سایت نظامی السماقه را واقع در منطقه «کفر شوبا» هدف قرار داده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی