تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

حمله اسرائیل به مقر ارتش لبنان

به گزارش شبکه المیادین، حملات هوایی اسرائیل به جنوب لبنان از شامگاه سه شنبه افزایش یافته و در یک مورد، یک مقر ارتش لبنان نیز مورد هدف قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۶۶۵۵۵
۰۸:۱۰ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۳

.

دیدارنیوز: رژیم اسرائیل با تشدید حملات خود به جنوب لبنان، یک مقر ارتش این کشور را نیز مورد هدف قرار داد.

شبکه المیادین خبر داد که حملات هوایی رژیم اسرائیل به جنوب لبنان از شامگاه سه شنبه افزایش یافته است و در یک مورد یک مقر ارتش لبنان نیز مورد هدف قرار گرفته است.

همزمان منابع لبنانی خبر دادند که ارتش اسرائیل در حملات خود به جنوب لبنان با هدف ایجاد آتش‌سوزی گسترده از گلوله‌های فسفری استفاده کرده است.

تشدید حملات اشغالگران به جنوب لبنان پس از آن است که روز گذشته بسیاری از محافل اسرائیلی به شدت ارتش این رژیم را در قبال ناتوانی برای مقابله با حملات حزب‌الله مرد انتقاد قرار دادند.

از سوی دیگر شبکه المیادین از شلیک چندین فروند موشک از سمت لبنان به سوی منطقه «الجلیل غربی» در شمال فلسطین اشغالی خبر داد و منابع عبری‌زبان نیز از شنیده شدن صدای انفجار‌های پی در پی در آسمان شهرک صهیونیست‌نشین «عیترون» خبر دادند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی