تیتر امروز

خوش به حال عوام عزیزشان!
افاضات اضافه

خوش به حال عوام عزیزشان!

عیسی، خواص‌الدوله امور ارتباطات اعلام کرد که یک بسته ۲۰ گیگابایتی پیام‌رسان‌های داخلی برای عوام عزیزشان در نظر گرفته است. خوش به حال عوام عزیزشان!
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...

اسپانیا: به‌رسمیت شناختن کشور فلسطین، عدالت برای مردم آن است

خوزه مانوئل آلبارس، وزیر امور خارجه اسپانیا تاکید کرد که به رسمیت شناختن کشور فلسطین، عدالت برای مردم فلسطین است.

کد خبر: ۱۶۶۰۹۲
۲۰:۰۰ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

اسپانیا

دیدارنیوز: خوزه مانوئل آلبارس، وزیر امور خارجه اسپانیا درحالیکه مادرید این هفته کشور فلسطینی را به رسمیت می‌شناسد، تاکید کرد که این اقدام عدالت برای مردم فلسطین است.

آلبارس امروز یکشنبه در کنار محمد مصطفی، نخست وزیر فلسطین، گفت: به رسمیت شناختن کشور فلسطین عدالت برای مردم فلسطین و بهترین تضمین امنیت برای اسرائیل است.

آلبارس در این دیدار تاکید کرد که مادرید در روز سه‌شنبه ۲۸ مه به طور رسمی کشور فلسطین را به رسمیت می‌شناسد.

مصطفی با استقبال از اقدام اسپانیا و نروژ و ایرلند برای به رسمیت شناختن کشور فلسطین در روز سه‌شنبه، گفت: ما می‌خواهیم همه کشور‌های اروپایی این کار را انجام دهند.

نشست آلبارس و مصطفی در بروکسل بود، جایی که نخست وزیر تشکیلات خودگردان با جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و اسپن بارت ایده، وزیر امور خارجه نروژ نیز دیدار کرد.

در اواخر روز یکشنبه، مصطفی قرار بود با بورل، بارت ایده و شاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان سعودی گفتگو کند.

وی روز دوشنبه با وزرای اسپانیا، نروژ و ایرلند دیدار دیگری در بروکسل خواهد داشت و روز چهارشنبه در اسپانیا خواهد بود.

اسرائیل به اسپانیا، نروژ و ایرلند هشدار داده است که روابط با آن‌ها بخاطر به رسمیت شناختن کشور فلسطینی با "عواقب جدی" مواجه خواهد شد.

جنگ ویرانگر رژیم صهیونیستی در غزه به کشور‌های خواهان به رسمیت شناختن فلسطین انگیزه داده است. آن‌ها امیدوارند که گام‌ها به سوی راه‌حل دو کشوری، با اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها، پایه‌هایی را برای صلح خاورمیانه بسازد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی