تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
ما کاری را انجام می‌دهیم که فقط آمریکا می‌تواند به عنوان تنها ابرقدرت جهان انجام دهد

بایدن: حمله ایران به اسرائیل بی‌سابقه بود

«جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا، اقدام نظامی اخیر ایران علیه اسرائیل را بی‌سابقه خواند و گفت: «ما شرکا و حتی کشور‌های عرب را گرد هم آوردیم تا این حمله مداوم را دفع کنیم».

کد خبر: ۱۶۶۰۳۵
۰۸:۳۷ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

بایدن: حمله ایران به اسرائیل بی‌سابقه بود

دیدارنیوز: رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در آکادمی نظامی این کشور در «وست پوینت» ایالت نیویورک، اقدام نظامی تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را بی‌سابقه خواند.

«جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در آکادمی نظامی این کشور در «وست پوینت» ایالت نیویورک، اقدام نظامی تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را بی‌سابقه خواند.

وی از نقش نیرو‌های نظامی آمریکا در مقابله باحملات پهپادی و موشکی ایران به سرزمین‌های اشغالی تقدیر کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه مدعی شد: «به لطف نیرو‌های مسلح ایالات متحده، ما کاری را انجام می‌دهیم که فقط آمریکا می‌تواند به عنوان تنها ابرقدرت جهان انجام دهد».

بایدن با اذعان به حمایت همه‌جانبه از اسرائیل در مقابله با حمله تنبیهی ایران، گفت: «در مواجهه با حمله بی‌سابقه اخیر ایران، ما شرکا و حتی کشور‌های عرب را گرد هم آوردیم تا این حمله مداوم را دفع کنیم».

رئیس‌جمهوری آمریکا افزود که «اریک کوریلا» فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) فرماندهی عملیات مقابله با حمله ایران را برعهده داشت و به‌طور مستقیم با وی در تماس بود.

وی گفت که ما با حمله‌ای مقابله کردیم که می‌توانست یک حمله ویرانگر باشد و سپس اقدام‌ها برای کاهش تنش را انجام دادیم.

بایدن در بخش دیگری از سخنان خود بر عزم آمریکا برای کمک به اوکراین در جنگ با روسیه تأکید کرد.

وی به «تلاش شبانه‌روزی سربازان آمریکا برای حمایت از اوکراین در تلاش برای دفع تهاجم دو ساله روسیه» اشاره کرد، ولی در عین حال، تعهد خود را برای دور نگه داشتن نظامیان کشورش از خط مقدم جنگ در اوکراین تکرار کرد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی