تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

رکورد شکنی شناگر ایران در ۴۰۰ و ۱۵۰۰ متر آزاد مسافت بلند

علی جعفری شناگر استقامتی رو ایران در جریان مسابقات شنا اوپن مالزی ۲۰۲۴ موفق شد رکورد ملی ماده‌های ۴۰۰ و ۱۵۰۰ متر آزاد را جابجا کند.

کد خبر: ۱۶۶۰۰۹
۱۵:۵۵ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

رکورد شکنی شناگر ایران در ۴۰۰ و ۱۵۰۰ متر آزاد مسافت بلند

دیدارنیوز: علی جعفری شناگر استقامتی رو ایران در جریان مسابقات شنا اوپن مالزی ۲۰۲۴ موفق شد رکورد ملی ماده‌های ۴۰۰ و ۱۵۰۰ متر آزاد را جابجا کند.

علی جعفری شناگر استقامتی ایران موفق شد در جریان شصت و ششمین دوره مسابقات شنا اوپن مالزی ۲۰۲۴ _ انتخابی المپیک پاریس دو رکورد ملی جدیدی در مسافت بلند به ثبت برساند.

این مسابقات سوم الی ششم خرداد ماه ۱۴۰۳ (۲۶_۲۳ می ۲۰۲۴) در مرکز ملی ورزش‌های آبی مالزی در شهر کوالالامپور برگزار می‌شود و علی جعفری در جریان این رقابت‌ها ابتدا موفق شد با ثبت زمان ۱۶:۰۶:۶۶ رکورد ماده ۱۵۰۰ متر آزاد که پیش از این به نام همین شناگر ثبت بود را ۳ ثانیه بهبود بخشد. این شناگر استقامتی ایران پیش از این در مهر ماه سال ۱۳۹۸ با ثبت زمان ۱۶:۰۹:۷۲ رکورد این ماده را به نام خود ثبت کرده بود.

در ادامه این شناگر موفق شد رکورد ۴۰۰ متر آزاد را جابجا کند. جعفری ۴۰۰ متر را در مدت زمان ۰۳:۵۸.۱۰ شنا کرد و رکورد این ماده را بهبود بخشید. پیش از این محمد قاسمی با زمان ۰۳:۵۹.۰۱ در مسابقات رده‌های سنی فیلیپین رکورد این ماده را به ثبت رسانده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی