تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها (بروز رسانی می‌شود)

انتخابات ۸ تیر؛ ادای احترام پزشکیان به شهدا/ پورمحمدی: درباره بزرگی کوروش تردید ندارم

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ موافقان و مخالفان انتخابات ریاست جمهوری

مناظره انتخاباتی؛ احمد بخارایی مخالف و جهانبخش محبی‌نیا موافق

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز این بار با یک مناظره جذاب بین احمد بخارایی جامعه شناس به عنوان مخالف و جهانبخش محبی‌نیا نماینده ادوار مجلس به عنوان موافق انتخابات، مهمان نگاه‌های گرم...
تشییع شهدای سانحه هوایی ورزقان

وزیر کشور: ملت ایران حماسه آفریدند

احمد وحیدی، وزیر کشور در مراسم تشییع شهید مالک رحمتی، استاندار شهید آذربایجان شرقی گفت: مردم چه حماسه‌ای آفریدند و چه ایمانی از خود نشان دادند. ملت ایران را جهانیان در تبریز، تهران، قم، بیرجند و مشهد دیدند.

کد خبر: ۱۶۵۹۶۱
۱۲:۱۱ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۳

وزیر کشور: ملت ایران حماسه آفریدند

دیدارنیوز: وزیر کشور با بیان اینکه ملت ایران در تشییع شهدای خدمت حماسه آفریدند، گفت: مردم چه حماسه‌ای آفریدند و چه ایمانی از خود نشان دادند. ملت ایران را جهانیان در تبریز، تهران، قم، بیرجند و مشهد دیدند.

احمد وحیدی در آیین تشییع شهید مالک رحمتی استاندار شهید آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهید رحمتی به عهد خود پایدار بود، اظهار داشت: مراسم تشییع این شهید عزیز در تبریز، قم، تهران، مشهد و حالا مراغه در حال برگزاری است و مردم با حضور در این مراسم، از خدمتگزار خود قدردانی کردند.

وی با بیان اینکه شهید رحمتی عزیز استاندار شهید همه مراحل لازم برای قابل شدن و طی طریق مسیر طی است، افزود: امروز این شهید عزیز به اوج می‌رسد. شهدا می‌روند تا اسلام و انقلاب، ارزش‌ها، ایمان‌ها بماند؛ شهدا می‌روند تا وحدت و یکپارچه بماند.

وزیر کشور با بیان اینکه در گام دوم شهید سلیمانی، آیت الله رئیسی، شهید زاهدی را دادیم، تصریح کرد: این شهادت‌ها مسیر ما را در رسیدن به قله‌ها تسریع خواهد کرد و حرکت ما رو به جلو خواهد بود.

وحیدی با اشاره به خیزش مردم ایران در تشییع و بز‌رگداشت شهدای خدمت خاطرنشان کرد: مردم چه حماسه‌ای آفریدند و چه ایمانی از خود نشان دادند. ملت ایران را جهانیان در تبریز، تهران، قم، بیرجند و مشهد دیدند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی